close
Menu

JCB Finance

Image

 

* Пропозиція означає відсоткову ставку 0% річних при фінансуванні нових Телескопічних навантажувачів моделі 531-70 Agri при терміні фінансування 12 місяців з авансовим внеском 50%, при класичному графіку в гривні від ймовірної ціни продажу дилера (ціну уточнюйте у менеджера Ландтех). Умови акції дійсні на 01.07.2021 і можуть бути змінені. Пропозиція діє при подачі заявки на фінансування до 30.09.2021 включно. Детальну інформацію Ви зможете отримати за тел. 050 500 00 04 .Партнер Програми АТ «КредоБанк». Угода по акції може бути укладена за умови її схвалення Партнером. Чи не є публічною офертою.

 

 

 

 

 

 

 

* Пропозиція означає відсоткову ставку 0% річних при фінансуванні нових Фронтальних навантажувачів  з телескопічною стрілою JCB Telemaster моделі TM320S  при терміні фінансування 12 місяців з авансовим внеском 50%, при класичному графіку у гривні від імовірної ціни продажу дилера (ціну уточнюйте у менеджера Ландтех - офіційного дилера JCB). Умови акції дійсні на 01.07.2021 і можуть бути змінені. Пропозиція діє при подачі заявки на фінансування до 30.09.2021 включно. Детальну інформацію Ви зможете отримати за тел. 050 500 00 04. Партнер програми АТ “КредоБанк”. Угода по акції може бути укладена за умови її схвалення Партнером. Не є публічною офертою.

 

 

 

 

 

Image
Image

* Пропозиція означає відсоткову ставку 2% річних при фінансуванні нових Фронтальних навантажувачів JCB моделі 434S  при терміні фінансування 12 місяців з авансовим внеском 50%, при класичному графіку у гривні від імовірної ціни продажу дилера (ціну уточнюйте у менеджера Ландтех - офіційного дилера JCB). Умови акції дійсні на 01.07.2021 і можуть бути змінені. Пропозиція діє при подачі заявки на фінансування до 30.09.2021 включно. Детальну інформацію Ви зможете отримати за тел. 050 500 00 04. Партнер програми АТ “КредоБанк”. Угода по акції може бути укладена за умови її схвалення Партнером. Не є публічною офертою.

 

 

 

 

* Пропозиція означає ставки 5, 7, 9 % річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» при фінансуванні нової техніки JCB при терміні фінансування до 60 місяців при першому внеску від 20%, при класичному графіку та з відтермінуванням платежу до 6 місяців в гривні від передбачуваної ціни продажу дилера (ціну уточнюйте у менеджера Ландтех - офіційного дилера JCB). Партнер Програми АТ «КредоБанк». Угода по акції може бути укладена за умови її схвалення Партнером.  Не є публічною офертою.

 

 

* Пропозиція означає ставки 5, 7, 9 % річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» при фінансуванні нової техніки JCB при терміні фінансування до 60 місяців при першому внеску від 20%, при класичному графіку та з відтермінуванням платежу до 6 місяців в гривні від передбачуваної ціни продажу дилера (ціну уточнюйте у менеджера офіційного дилера JCB). Детальну інформацію Ви зможете отримати у офіційного дилера JCB в Вашому регіоні. Партнер Програми АТ «КредоБанк». Угода по акції може бути укладена за умови її схвалення Партнером.  Не є публічною офертою.

Передзвонити

Бажаєте, щоб Вам передзвонили? Надішліть нам свої контактні дані, після чого вже найближчим часом ми зв’яжемося з Вами!