close
Menu

Системи зрошення Zimmatic by Lindsay

ZimmaticbyLindsay_Logo_RedBlack_RGB_150dpi

 

Протягом більш ніж 50 років, з моменту створення своєї першої кругової системи зрошення, Zimmatic залишається лідером інновацій. Сьогодні бренд Zimmatic поставляє найнадійнішу лінійку довговічних високотехнологічних рішень для зрошення, покликаних забезпечувати тільки максимальні врожаї.  Компанія Lindsay поставляє революційні рішення в області зрошення і управління зрошенням з 1955 року. Все портфоліо передової продукції і послуг, від надійних і довговічних кругових систем Zimmatic® до проривних інтелектуальних технологій FieldNET ™, направлено на збереження ресурсів, збільшення врожаїв і допомогу сільгоспвиробникам. Компанія не просто розробляє системи зрошення, а розширює потенціал кожного поля і кожної операції з ним.

Lindsay - це виробник і постачальник готових до застосування рішень, який може розробити унікальну систему відповідно до Ваших індивідуальних потреб. Масштабні проекти і високоточні налаштування, індивідуалізовані насосні станції, додаткові сенсори і бездротове управління зрошенням - все це органічно поєднує Zimmatic від компанії Lindsay, створюючи систему зрошення під Ваші потреби - систему, яка допоможе Вам оптимізувати продуктивність і врожайність, в той же час зводячи до мінімуму витрати ресурсів.

 

Стаціонарні кругові зрошувальні системи

 

Lindsay_Zimmatic_Pivot_9500P_Boombacks_Turf

 

Для хороших урожаїв необхідно гарантувати, що культура отримає достатню кількість води. Саме тому, кругові системи стануть ідеальним рішенням для точного та достатнього зрошення!

Стаціонарні кругові зрошувальні системи заслужили світову славу провідного методу зрошення культур завдяки своїй ефективності, економічності, надійності і точності. Стаціонарні кругові і фронтальні пересувні системи Zimmatic® виробництва Lindsay забезпечують рівномірну подачу води на культуру і грунт в точно заданий час - це запорука більш високих врожаїв і вашого спокою.

Стаціонарні кругові системи Zimmatic забезпечують рівномірний полив і дозволяють максимізувати площу зрошення. При необхідності за допомогою систем можна вносити добрива та хімікати, які сприяють росту і захищають рослини від небажаних явищ.

 

Стаціонарна кругова система 9500P

Переваги системи 9500P:

  1. Міцність труб. Міцність, довговічність і стійкість кожного прольоту досягається за допомогою трубопроводу 11-го розміру діаметром 6 5/8 дюйма зі стінками, потовщеними на 10% у порівнянні з рішеннями конкурентів.
  2. Міцна центральна опора. Варіанти конструкції зі стандартним, середнім, високим і ультрависоким просвітом дозволяють використовувати систему на полях практично будь-яких типів, а для максимальної міцності передбачені оцинковані гарячим методом сталеві опори і надміцні поперечки
  3. Колекторне кільце для повного потоку. Конструкція ексклюзивної розробки із зовнішнім монтажем компонентів виключає обмеження потоку, забезпечуючи потужну конкурентну перевагу, а подвійні ковзаючі контакти забезпечують безперебійну подачу харчування.
  4. Водонепроникне ущільнення. Ексклюзивні литі випуски розбризкувачі забезпечують водонепроникне ущільнення, що не допускає протікання і корозії, що є найважливішою умовою для зменшення обсягів втрат і збільшення терміну служби системи.
  5. Вдосконалена система розподілу ресурсів. Інтуїтивно зрозумілі панелі управління, сумісні з рішеннями FieldNET, забезпечують максимальну точність і швидкість ваших операцій при віддаленій роботі.

 

Lindsay_Zimmatic_Pivot_9500P_Potato_RedDrops

 

FieldNET – бездротове управління зрошенням

Не має значення, де Ви перебуваєте, FieldNET допоможе легко управляти Вашою системою зрошення дистанційно. Зручний в експлуатації інтерфейс з символами в реальному часі відображає процес виконання роботи і можливі неполадки, заощаджуючи гроші, енергію, робочу силу і воду. Завдяки повністю інтегрованій технології дистанційного керування і планування зрошення ви отримуєте можливість контролювати і управляти своїми зрошувальними системами, де б ви не знаходилися. Наочність і більш повний контроль від FieldNET означає, що ви можете рідше бути присутніми на полі, економлячи свої гроші і час. Крім того, інструмент FieldNET Advisor надаватиме щоденні рекомендації, які допоможуть вам краще враховувати мінливі потреби ваших полів.

 

Умови фінансування від КредоЛізинг

фінансування

Передзвонити