close
Menu

Переваги використання Operation Center John Deere

Відкрийте для себе переваги Operation Center!

  1. Відстежування робіт. Чи завершено вже посівні роботи, та чи знаходиться машина на шляху до наступного поля? За допомогою додатку Operations Center ви можете перевіряти свої машини майже в режимі реального часу, що допомагає вам уникнути тисяч телефонних дзвінків і надає додатковий час для виконання більш важливих завдань.
  2. Керування машинами. Де знаходяться мої машини, і чи готові вони до роботи? Operations Center показує місцезнаходження кожної машини, історію її розташування та поточний рівень палива, а також активні діагностичні коди.
  3. Миттєвий аналіз полів. Урожайність нового сорту пшениці підвищилася?... Як відрізняються мої врожаї від поля до поля? Operations Center автоматично сортує та відображає всю інформацію про ваші поля та культури, як ніколи раніше полегшуючи прийняття рішень на основі фактів.
  4. Надсилання даних бездротовим шляхом. Чи можу я відмовитися від використання карти пам‘яті для збереження даних зі своїх машин? Тепер дані документації передаються в додаток Operations Center бездротовим шляхом майже в режимі реального часу — навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. Це спрощує перенесення документації без необхідності використання USB-накопичувача!
  5. Обмін польовими даними. Чи потрібно мені знаходитися в офісі, щоб переглядати докладні карти документації? Віднині — ні. Ви можете переглядати їх в додатку практично в режимі реального часу, навіть для додаткового обладнання ISOBUS сторонніх виробників. Ви навіть можете безпосередньо експортувати дані з додатку для друку або переслати їх довіреному партнеру.
  6. Прийняття більш зважених рішень. Наскільки добре спрацювала остання обробка азотом?.. Чи була ефективною нова хімічна обробка?.. Чи показав новий сорт насіння кращі результати, ніж торік? Ви можете порівнювати врожайність своїх полів, використовуючи функцію фільтрації, що допоможе вам приймати більш обґрунтовані рішення щодо врожаю наступного року.

saveTime_E