close
Menu

Про Ландтех

Про нас
Про Ландтех

Землеробство майбутнього!

 

ТОВ «Ландтех» - офіційний дилер світових виробників сільськогосподарської техніки та додаткового обладнання: John Deere, JCB, Bicchi, Gregoire Besson, Geringhoff, Fast, Sulky, Yetter.

 

Ми завжди готові запропонувати широкий спектр продуктів і послуг, використовуючи найбільш передове та надійне на сьогоднішній день обладнання – техніку John Deere та JCB, а також добре організовану професійну команду підтримки для забезпечення максимальної ефективності інвестицій.

Ми працюємо на ринку з 2011 року,  постійно підтверджуючи надійність та відданість своїй справі. Завжди готові надати клієнтам ряд послуг:

·         продаж техніки John Deere, JCB;

·         продаж техніки інших брендів (Bicchi, Gregoire Besson, Geringhoff, Fast, Sulky, Yetter);

·         продаж вживаної сільгосптехніки;

·         сервісне обслуговування;

·         продаж оригінальних запасних частин.

Місія компанії «Ландтех» базується на трьох основних принципах:

-Комплексні рішення - для задоволення індивідуальних потреб сільгоспвиробників центру і півдня України, використовуючи преміум-продукти та інноваційні технології.

-Відносини - створення довгострокових і взаємовигідних відносин з нашими клієнтами на принципах чесності, поваги і професіоналізму.

-Інвестиції - інвестування отриманого прибутку в розвиток персоналу і компанії в цілому для постійного підвищення прибутковості і поліпшення якості послуг, що надаються, ніколи не зупиняючись на досягнутому

 

Команда висококласних фахівців компанії Ландтех — це добре організований колектив професіоналів. Кожен зі співробітників – досвідчений спеціаліст в своїй справі. Сервіс європейського рівня можливий, завдяки постійному навчанню та підвищенню кваліфікації персоналу, не тільки в Україні, а й за кордоном.

Ми ростемо і розвиваємося, щоб бути кращими для вас, щоб надавати послуги найвищого рівня і задовольняти наявні потреби. Залишайтесь з Ландтех!

 

Ландтех – землеробство майбутнього!