close
Menu

Запасні Частини

Бренди

Запасні частини та комплектуючі — це основна складова успішного і продуктивного використання сільськогосподарської техніки

 

Компанія Ландтех пропонує оригінальні запасні частини John Deere, JCB, Monosem, Gregoire Besson, Sulky, Vaderstad, Yetter, Zimmatic, Fast  для всього модельного ряду техніки.

 

На жаль, значний відсоток коштів, вкладених в покупку запасних частин можна вважати втраченими через низьку якість запчастин. На ринках нашої країни все частіше зустрічається другосортна і бракована продукція, яка не відповідає встановленим стандартам і виходить з ладу в значно коротші терміни.

 

Висока якість і посередність часто знаходяться поруч, так само як і вигода і втрата. Часом дуже важко визначити різницю. Якщо ви подивитесь на оригінальні запчастини John Deere та підробку, вони часто виглядають схожими, але різниця в дрібницях є дуже критичною. Копії мають незначні варіації, які можуть спричинити більш тривалий простій і погану продуктивність машини. Висновок один: у разі необхідності проведення ремонту дуже важливо використовувати оригінальні запасні частини. Тільки це може гарантувати надійну і продуктивну роботу машини.

 

Використання оригінальних запчастин і мастильних матеріалів John Deere зменшує простої техніки, збільшує продуктивність машин і в результаті — врожайність

 

Оригінальні запасні частини John Deere, аксесуари, витратні матеріали: 

  • Гарантують заявлену оригінальну якість вашого обладнання.
  • Ідеально підходять до техніки, забезпечуючи мінімальний час установки.
  • Відповідають вимогам і технічним стандартам John Deere.
  • Відповідають специфічним вимогам техніки для якої вони були розроблені. 

 

Відділ запасних частин компанії Ландтех проводить постійний аналіз запитів покупців і продажів, що дозволяє завчасно поповнювати запаси необхідними запчастинами до сезону, а наявність великих складів в Кіровоградській, Миколаївській і Одеській областях і спеціальних машин для транспортування запчастин забезпечують швидку і якісну доставку до клієнта.

 

 

 

Передзвонити

Хотите заказать обратный звонок? Оставьте ваши контактные данные ниже и мы вам перезвоним!