close
Menu

Сервіс

Сервіс

Якісний сервіс стає одним з головних пріоритетів функціонування аграрного бізнесу в Україні. Вітчизняні сільгоспвиробники хочуть сьогодні не тільки придбати сучасну високопродуктивну техніку, а й отримувати якісний, професійний і швидкий сервіс. Саме таке завдання ставить перед собою компанія Ландтех пропонуючи офіційний сервіс Джон Дір.

 

Маючи сервісні центри в Кропивницького, Миколаєві та Одесі, склади запасних частин в м. Первомайську, Сараті і Подільську, компанія має можливість забезпечувати своїх клієнтів якісним сервісом і оригінальними запасними частинами Джон Дір вчасно протягом 7 днів в тиждень.

 

Сервісна служба забезпечує якісний гарантійний та післягарантійний ремонт техніки Джон Дір. Всі фахівці сервісної служби постійно проходять навчання і тренінги як на заводах компанії John Deere, так і на польових тренінгах в Україні.

 

Сервісна служба для ефективної та якісної роботи забезпечена спеціальними службовими автомобілями з усім необхідним для роботи спеціальним обладнанням і інструментом, сучасними засобами комп’ютерної діагностики стану машин.

 

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМПАНІЇ ЛАНДТЕХ — ЦЕ:

·       кваліфікована сервісна підтримка в гарантійний та післягарантійний періоди сервісного обслуговування;

 

·       спеціалізоване навчання експлуатації та обслуговування техніки;

 

·       обладнання, що дозволяє проводити будь-які види робіт з ремонту техніки;

 

·       сучасне програмне забезпечення, призначене для діагностики та тестування техніки;

 

·       сервісні автомобілі укомплектовані повним набором всього необхідного інструменту, сучасним обладнанням для діагностики гідравлічних, електричних та електронних систем сільськогосподарських машин.