close
Menu

Компанія Ландтех була створена в місті Кіровоград на початку 2011 року та лише через півтора року досягнула значних результатів відкриттям сервісних центрів, що вже нараховують більше 100 чоловік персоналу. В основі діяльності компанії лежить, в першу чергу, створення довгострокових відносин, побудованих на взаємовигідній співпраці, індивідуальний підхід до кожного замовника, надання повної інформації по поставленій техніці, нестандартні технічні рішення і високий рівень якості сервісного обслуговування.

 

Місія компанії «Ландтех» базується на трьох основних принципах:

Комплексні рішення — для задоволення індивідуальних потреб сільгоспвиробників центру та півдня України, використовуючи преміум-продукти та інноваційні технології.

Відносини — створення довгострокових і взаємовигідних відносин з нашими клієнтами на принципах чесності, поваги і професіоналізму.

Інвестиції — Інвестування отриманого прибутку у розвиток персоналу і компанії в цілому для постійного підвищення прибутковості і покращення якості наданих послуг, ніколи не зупиняючись на досягнутому

 

Наша команда фахівців завжди готова запропонувати широкий спектр продуктів і послуг, використовуючи найбільш передове та надійне на сьогоднішній день обладнання – техніку John Deere, JCB та Vaderstad, а також добре організовану професійну команду підтримки для забезпечення максимальної ефективності інвестицій.

У 2012 році були відкриті потужні сервісні центри в Кіровограді та Миколаєві, сучасний центр у Первомайську в 2014 році, та у 2016 році планується відкриття представництв в Одеській області. Завдяки цьому компанія має змогу забезпечувати своїх клієнтів якісним сервісом та оригінальними запасними частинами вчасно протягом 7 днів на тиждень.

 

Сервісні центри збудовані відповідно до стандартів John Deere та знаходяться у зручному і вигідному місці, що дозволяє швидше надавати допомогу у сервісному обслуговуванні. На одному виробничому майданчику зосереджуються не лише зручні офісні приміщення для ведення переговорів та отримання консультацій, а й величезний сервісний комплекс, де зібрано новітнє обладнання для тестування та ремонту сільськогосподарської техніки, великий склад запасних частин та агрегатів, де можна продіагностувати та відремонтувати будь-яку техніку.

Всі центри компанії надають клієнтам повний комплекс послуг: продаж техніки, сервісне обслуговування та забезпечення запасними частинами, в цей же час дбаючи про якісне обслуговування своїх клієнтів завдяки проведенню постійних навчань персоналу як в Україні, так і за кордоном. Сервісна служба для ефективної та якісної роботи забезпечена спеціальними службовими автомобілями з усім необхідним для роботи спеціальним інструментом, також сучасними засобами комп’ютерної діагностики стану машин. Мобільні групи механіків виїжджають безпосередньо до клієнта, де б він не знаходився, що особливо важливо в період сезонних робіт.