close
Menu
  • Додому >
  • Про нас
  • >
  • Новини
  • >
  • "Або зараз, або ми втрачаємо ринок. Розширення портфоліо Ландтех агродронами XAG"

"Або зараз, або ми втрачаємо ринок. Розширення портфоліо Ландтех агродронами XAG"

Відтепер, компанія Ландтех – офіційний партнер DroneUa по сегменту агродронів XAG! Починаючи з квітня, безпілотні рішення XAG у арсеналі компанії.

XAG – провідна агротехнологічна компанія у світі, що спеціалізується на виробництві безпілотних повітряних систем.

Дрони XAG XPlanet – оптимальне рішення для сільського господарства. Завдяки високій потужності дрон здатний переносити до 20 л корисного навантаження, що підвищує ефективність і економить час.

·        Роторне розпилення, розпилення гранул повітряним потоком, найкраща продуктивність за всю історію.

·        Подвійне RTK позиціонування поєднують для навігації з високою точністю.

 

Антон Мєзінов – начальник відділу точного землеробства компанії «Ландтех» поділився з нами ідеями та планами на майбутнє ↓↓↓

-        Антон, як виникла ідея партнерства з DroneUA та розширення портфоліо Ландтех агродронами?

 Дрони - це світова тенденція майбутнього, вони всюди – у всіх сферах: хтось робить доставку дронами, намагається запустити таксі з дронами, і звичайно ж це прийде і у сільське господарство.

Я розумів, що тема агро дронів охопить всіх, але чекав удосконалення технологій у цьому напрямі (саме агро). Зараз дрони стали єфективним інструментом, а не просто коштовною іграшкою. На них ставлять велику ставку і  акцентують свою увагу багато виробників , в тому числі XAG1.

Ідея і бажання розвиватися в цьому напрямку з’явилось ще в минулому  році, але у зв’язку з незрозумілою ситуацією на ринку, це трохи відклалося. В цьому ж році, по тенденціях ринку України я побачив і зрозумів, що дрони -обприскувачі добре себе зарекомендували, і вони викликають інтерес і бажання багатьох клієнтів.  Також почали з’являтися  компаній, які  надають послуги обприскування з використанням дронів.

Я зрозумів, що або зараз, або ми просто упускаємо ринок! І чим далі, тим важче буде вклинитись.

 

-        Який ти бачиш потенціал розвитку в цій сфері на сьогодні?

 Потенціал є, однозначно. Тенденція економити, не втрачаючи при цьому продуктивності і урожайності – актуальна завжди. Відповідно, всі дивляться в сторону ультра малооб’ємного внесення, економії води, економії часу…

Поки, що дрон не замінить самохідний обприскувач, а от як помічник чудово себе показує – оперативний локальний обробіток, обприскування віддалених полів, ділянок, до того ж – зведення до нуля витоптування рослин.

Всі світові компанії вже бачать майбутнє в повній автоматизації – в машинному навчанні, в штучному інтелекті. І все що ми робимо для розвинення технологій точного землеробства , закладає фундамент для легшого переходу в сферу автоматизації, і це станеться дуже швидко.

 

-        Що, на твою думку, стримує українських фермерів поглибитися в тему агро дронів?

 Всі фермери завжди бояться чогось нового, бояться змін, але самі умови змінять фермерів. Вони прийдуть до того, що це буде необхідно. Змінюється клімат, технології грунтообробки, вирощування, захисту рослин і головне швидкість життя та кількість часу для прийняття рішення та дій. Наше завдання на сьогодні – навчати, показувати, демонструвати, щоб йти в ногу з часом і технологіями.

 

-        Які плани на майбутнє?

 Розвиватися. Ринок швидкозростаючий, кількість дронів збільшується – нам пощастило, ми вчасно зайняли свою нішу. Надалі – потрібно надавати клієнту комплексний підхід , закривати всі проблемні питання і в будь-якому випадку не зупинятися на місці!

IMG_2074 (2)