close
Menu

Безпека та ефективність машини з JCB LiveLink

JCB LiveLink - це програмне забезпечення, яке дозволяє службі сервісу, а також власникам машин JCB контролювати і управляти своїми машинами віддалено. Все, що Вам потрібно - це комп'ютер, підключений до інтернету. Термінал LiveLink вбудовується в машину, контролює дані про неї і відправляє інформацію власнику машини за допомогою технології мобільного зв'язку.

Сьогодні 5-річна підписка LiveLink входить у вартість кожної нової машини (крім моделей компактної лінійки), придбаної лише у офіційного дилера. 

В ніч на 31 березня в Єкатеринбурзі був викрадений екскаватор-навантажувач JCB, техніку вдалося знайти завдяки штатній системі JCB LiveLink.

Після викрадення працівники офіційного дилера запропонували свою допомогу в пошуках. Система LiveLink допомогла відслідкувати точне місцезнаходження машини – навіть якщо акумулятор знятий, внутрішній акумулятор LiveLink здатний відправляти дані про місцезнаходження протягом декількох тижнів.

Крім додаткової безпеки, система допомагає підвищити продуктивність техніки і ефективність її обслуговування, а також сприяє зниженню експлуатаційних витрат на машину.

JCB