close
Menu

Центр Операцій John Deere стає розумнішою і сумісною системою!

За допомогою Центру Операцій John Deere фермери і підрядники можуть управляти сільськогосподарськими даними в будь-якому місці і в будь-який час. Додаток зручний у використанні, а власники можуть бути на зв'язку зі своїми машинами, полями і операторами за допомогою смартфона або комп'ютера.

Компанія John Deere постійно розвиває Центр Операцій, зокрема, щоб спростити його використання і забезпечити введення даних по змішаному парку техніки. Останні оновлення призначені для того, щоб зробити систему ще більш інтелектуальної і сумісною з технікою інших виробників.

Завдяки новим функціям, всі процеси в Центрі операцій можуть бути налаштовані/відредаговані навіть після завершення польових робіт. Це дозволяє фермерам контролювати операції так само гнучко, як і при роботі з блокнотом, який зазвичай зберігається в тракторі чи у агронома.

Якщо, наприклад, оператор трактора випадково задокументував неправильний сорт під час посіву, то пізніше це можна легко виправити. Подальші коригування можливі, зокрема, для обробленої площі, засобів захисту рослин, сумішей, року збору врожаю і калібрування вагів на комбайні. За допомогою безкоштовного додатку MyOperations оператори можуть також додавати дані, якщо вони забули запустити документацію, або якщо машина не може вести документування.

Для клієнтів зі змішаним парком техніки Центр Операцій пропонує кілька варіантів імпорту зовнішніх даних. Наприклад, більшість поширених дисплеїв сторонніх виробників можуть бути підключені за допомогою відповідного "внутрішнього" формату. В якості альтернативи, дані з машин з дисплеями, документуючими польові роботи в форматі ISOXML, можна імпортувати до центру операцій за допомогою флеш-накопичувача USB.

Крім того, Центр Операцій пропонує функції для більш якісного аналізу врожайності. Наприклад, врожайність озимої пшениці може відображатися на гістограмі, на якій кожне поле відображається індивідуально, одне над іншим. Пунктирна лінія, що проходить через всі стовпчики, показує середню врожайність, що полегшує виявлення і аналіз відмінностей.

На виставці "Агрітехніка 2019" компанія John Deere оголосила про рішення, яке дозволить скоротити час налаштування машин для фермерів і підрядників на поле. Ця нова функція буде доступна найближчим часом, а лінії наведення, норми висіву, карти внесення добрив і багато інших операцій на поле можна буде відправити на техніку за допомогою смартфона або комп’ютера.

Окрім власних, інтегрованих, рішень Центр Операцій може також надавати додаткові можливості завдяки підключенню додаnкових постачальників програмного забезпечення і їх індивідуальних рішень. Більше 250 компаній по всьому світу вже підключені до операційного центру John Deere, з різними можливостями, доступними в залежності від країни. У кожній ситуації клієнт може вирішити, яке додаткове програмне забезпечення він хоче підключити до свого Центру Операцій.