close
Menu

JCB будує новий завод в Індії

25 березня було закладено перший камінь у фундамент нового підприємства JCB в Індії, яка з 2007 року є для компанії найбільшим ринком. У зв'язку з прогнозами JCB підвищення глобального попиту на її продукцію на заводі будуть випускатися компоненти для підприємств британського виробника в усьому світі.

«Будівництво нових заводів, розташованих у Великобританії та Індії, сприятливо позначиться на зростанні компанії в майбутньому. Уже в кінці поточного року стартує виробництво кабін для машин JCB в британському Аттоксетере, в яке ми вклали 50 млн фунтів стерлінгів. Наш успіх в Індії протягом чотирьох десятиліть також пов'язаний з постійними інвестиціями. І ми вирішили відзначити круглу дату черговими вкладеннями в створення нових виробничих потужностей », - зазначив голова правління JCB лорд Бамфорд.

JCB India вже має заводи в Делі, Пуне і Джайпурі. Випуск продукції на новому підприємстві площею майже 18 гектарів почнеться вже в наступному році. Щорічно завод зможе переробляти 85 тис. тон сталі. На виробництві будуть застосовуватися новітні технології лазерного різання, зварювання та механічної обробки.

«З 1979 року компанія JCB активно розвиває бізнес в Індії, в зв'язку з чим і було прийнято рішення про будівництво заводу світового класу в Вадодарі. Вибране місцерозташування стратегічно важливо для компанії: місто знаходиться недалеко від великого морського порту, що дозволить забезпечити ефективну логістику », - пояснив керуючий директор JCB India Віпін Сондхи.

Джерело: прес-служба JCB в Росії