close
Menu

Колісним навантажувачів JCB виповнилося 50 років

Півстоліття тому в асортименті британського виробника спецтехніки з'явилися колісні навантажувачі. За п'ять десятиліть продуктова лінійка значно розширилася, і сьогодні обсяги випуску цих машин обчислюються тисячами одиниць техніки.

 

Колісним навантажувачів JCB виповнилося 50 років_001

JCB вийшла на ринок колісних навантажувачів після придбання компанії Chaseside Engineering. У власність нового власника перейшли розробки семи моделей машин з жорсткою віссю. У 1969 році, після переміщення виробничих ліній з заводу Chaseside в англійському Блекберні на завод JCB в Рочестер, почався випуск колісних навантажувачів.

Перед новим підрозділом стояло завдання виготовити всього 289 машин, призначених для задоволення попиту на внутрішньому ринку. Сьогодні обсяги випуску колісних навантажувачів JCB обчислюються тисячами одиниць техніки, а виробничі лінії розташовані по всьому світу.

Перші машини власної розробки з'явилися у компанії в 1971 році: моделі JCB 413 і JCB 418 замінили колишні навантажувачі Chaseside. Особливість новинок полягала в тому, що кабіна була встановлена ​​в передній частині шасі з шарнірно-зчленованою рамою - таке рішення дозволило поліпшити огляд робочої зони з місця оператора.

Рівно 20 років тому, в 1999 році компанія перенесла виробництво колісних навантажувачів на новий спеціально побудований завод JCB Earthmovers в англійському Чідл. В створення підприємства було вкладено кілька мільйонів фунтів. Це дозволило збільшити обсяги виробництва, що зіграло ключову роль в подальшому розширенні асортименту та зростанні обсягів продажів.

У 2012 році був запущений завод в Індії, а в 2014-му випуск моделей JCB 426 почався і в Бразилії. А зовсім недавно, в 2017 році, компанія JCB відкрила провадження в Китаї.

Протягом 50 років асортимент колісних навантажувачів розширювався: JCB розробляла спеціалізовані моделі для виконання робіт в будівництві, кар'єрах, сільському господарстві і в сфері переробки відходів, а також в оборонній промисловості. У 2012 році на ринок вийшов найбільший навантажувач JCB 467, а в 2017-м - найменший JCB 403.

 «За останні 50 років лінійка колісних навантажувачів JCB стала головним елементом нашого продуктового портфеля, і ми готові розробляти ще більш інноваційні моделі. Поворотним моментом в історії цієї машини стало її оснащення просторій кабіною Command Plus, що забезпечує підвищений рівень комфорту оператора при виконанні робіт. Сьогодні асортимент колісних навантажувачів JCB включає 25 різних моделей, які виробляються на трьох континентах. Наші інноваційні розробки відкривають JCB широкі можливості для розширення в агросегменті, а також в будівельному секторі, який протягом останніх трьох років демонструє впевнене зростання по всьому світу », - зазначив Тім Бернхоуп, керівник відділу інновацій і технічного розвитку JCB.

Сьогодні компанія працює над тим, щоб її великий асортимент міг забезпечити задоволення потреб завтрашнього дня. Першим кроком на цьому шляху став випуск трансмісії, що відповідає стандарту Євро-5. І завод JCB Earthmovers не збираються зупинятися на досягнутому, демонструючи рекордні обсяги виробництва.