close
Menu
  • Додому >
  • Про нас
  • >
  • Новини
  • >
  • Компанія JCB виводить на український ринок новий фронтальний навантажувач JCB 403!

Компанія JCB виводить на український ринок новий фронтальний навантажувач JCB 403!

Універсальний фронтальний навантажувач JCB 403 поєднує в собі високоякісні компоненти і міцність конструкції більших моделей з невеликою і маневрено. платформою. Машина, яка відрізняється малими габаритами і надійністю, може використовуватися для вирішення різних завдань на сільськогосподарських підприємствах.
Завдяки компактним розмірам (висота менше 2,2 м, ширина - 1,1 м в самій вузькій конфігурації) і маневреності навантажувач чудово почуває себе в обмеженому просторі: під навісами птахівничих ферм, в надвірних будівлях, на складах і т.п.
Високу продуктивність гарантують 1,5-літровий двигун Kubota максимальною потужністю 25 л.с., мости ZF і двохшвидкісна гідростатична трансмісія Bosch Rexroth, що забезпечує точність управління машиною навіть на невеликих майданчиках. Вона працює паралельно з комбінованою системою гальмування / малого ходу, яка приводиться в дію педаллю гальма. Це підвищує керованість JCB 403 при навантаженні і переміщенні різних вантажів і матеріалів: гною, тюків сіна тощо.
Хитаючий центральний шарнір дозволяє всім чотирьом колесам адаптуватися до рельєфу поверхні і постійно підтримувати максимальне тягове зусилля. На м'якому грунті висока ймовірність забуксували одному або декільком колесам, однак опція блокування диференціала зводить цей ризик до мінімуму, забезпечуючи чудову тягове зусилля і найвищу продуктивність при русі по м'якій поверхні (по піску, гравію або снігу), а також по бруду.
Два потужних циліндра підйому стріли дозволяють JCB 403 легко працювати з важкими вантажами, а ідеально збалансований противагу гарантує високу ступінь стійкості машини. Справлятися зі збільшеним перекидаючим навантаженням (наприклад, при роботі з ковшем великої місткості) допоможе придбати додатково противагу масою 160 кг.
З метою забезпечення максимальної продуктивності при замовленні навантажувача можна вибрати стрілу, яка підходить для вирішення певних завдань: стандартну або подовжену, висота підйому яких може становити 2 702 або 2 910 мм. Наприклад, для виконання робіт загального призначення або робіт, що вимагають високої зусилля відриву на ковші, ідеальним варіантом стане стандартна стріла, для завантаження самоскидів з високим бортом або укладання будь-якого матеріалу на велику висоту - подовжені стріли з високим підйомом.
У базовій комплектації навантажувач поставляється з ковшем 0,4 або 0,5 м3. додатково можна придбати вила. Швидкознімна каретка, оснащена гідравлічним замком в стандартній конфігурації, дозволяє легко і безпечно змінити навісне обладнання.
При виробництві навантажувача велику увагу було приділено міцності конструкції і безпеки оператора. Посилені опори мостів поглинають величезні навантаження, що виникають при безперервному переміщенні важких вантажів. Запатентовані стріли з опцією паралельного підйому на новій моделі призначені для рівномірного розподілу зусиль в передньому шасі, підвищуючи міцність і довговічність шасі в цілому
Потужний задній литий противагувач захищає навантажувач від пошкоджень при ударах. Для двигуна також передбачений захист. Посилений центральний шарнір на JCB 403 здатний витримувати виключно високі навантаження, що максимально продовжує термін служби машини. З метою запобігання ушкоджень гідравлічні шланги акуратно проведені уздовж стріли і надійно закріплені на достатньому видаленні від потенційних точок защемлення
У просторій і зручній кабіні, що відповідає стандартам безпеки ROPS і FOPS, встановлена ​​електронна двоступенева система контролю каретки для запобігання мимовільного від'єднання обладнання. Сходинки мають невеликий нахил і доповнюються зручними ручками, завдяки чому оператор завжди має три точки опори при вході або виході
Приладова панель включає датчик рівня палива і мотогодин, а також дисплей з інформацією про обороти двигуна, температурі гідравлічного масла і т.д. Навантажувач обладнаний новою системою контролю управління рухом і стрілою з ергономічним джойстиком. Опціональний допоміжний джойстик (стандартний важіль) гарантує комфортне і інтуїтивно зрозуміле управління машиною
Паливний бак об'ємом 48 л розташований в передній частині шасі і легко заправляється з рівня землі. Вимикач маси на моделі 403 захищає акумулятор від пошкоджень, підвищує безпеку проведення планового обслуговування і знижує ймовірність крадіжки навантажувача.