close
Menu

Ландтех - офіційний представник з продажу агродронів XAG!

Ми раді повідомити, що відтепер компанія Ландтех - офіційний партнер DroneUA по сегменту агродронів XAG!
Мабуть, однією з найбільших проблем для фермерів був рівномірний розподіл добрив, води та пестицидів на сільськогосподарські культури, щоб забезпечити стабільне зростання. Ця робота може виконуватись дроном. Безпілотник несе удобрювальну рідину або пестициди як корисне навантаження і рівномірно розпорошує його на посіви відповідно до вказівок контролера. Ви також можете запрограмувати безпілотник пройти заздалегідь визначений шлях, щоб усі ваші врожаї отримували ідеальну кількість добрив та пестицидів.

Використання сільськогосподарського безпілотника допомагає точно контролювати та захищати рослини. У районах, які зазнають сильної посухи, дрон може визначити, яким культурам терміново потрібна вода, і ви можете обережно використовувати ці ресурси, не витрачаючи їх даремно. Безпілотники можуть оцінювати втрати врожаю після наслідків шторму, що в свою чергу прискорює процес відновлення.Крім того, фермерські безпілотники дозволяють заощадити гроші, які ви зазвичай витрачаєте на найм пілотованого літака або заправлення трактора, щоб вирушити у поле. Економте з сучасними технологіями, щоб збільшити своє виробництво.

Тепер безпілотні рішення у нашому арсеналі - дрони-обприскувачі XAG в Україні!

Відкриємо секрет - вже 20.05 відбудеться "Ландтех Hub" - інноваційний захід, де ви почуєте і побачите все вживу. Слідкуйте за новинами!

сайт