close
Menu

Новий телескопічний навантажувач JCB Loadall нового покоління!

Компанія JCB представила одну з нових машин Loadall серії III - JCB 542-70 AGRI Plus максимальною вантажопідйомністю 4 200 кг!

Телескопічний навантажувач JCB нового покоління, що відрізняються від попередників підвищеною продуктивністю і передовими характеристиками в області безпеки і комфорту оператора, стали доступні в травні 2021 року.

Ці універсальні машини призначені для експлуатації на малих і великих сільськогосподарських підприємствах, де вони успішно використовуються при перевантаженні сипучих матеріалів, буртування зерна, перевантаження і транспортування м'яких контейнерів (біг бегів), складанні тюків і рулонів, переміщенні силосу і гною. Більш ефективне виконання робіт забезпечується за рахунок поліпшеного паливної економічності і більш високій швидкості виконання операцій. Представлений JCB 542-70 в комплектації AGRI Plus оснащений 4,4-літровим двигуном JCB EcoMAX потужністю 93 кВт (126 к.с.). Максимальна вантажопідйомність машини збільшилася до 4 200 кг за рахунок посиленої конструкції рами і шасі. Вантажопідйомність JCB 542-70 на максимальній висоті підйому, що становить 7 м, також зросла на 20% - до 2 500 кг.На моделі встановлена ​​надійна гідромеханічна чотиришвидкісна трансмісія JCB Poweshift з диференціалом переднього моста.

Як і всі моделі JCB Loadall серії III, JCB 542-70 AGRI Plus відрізняють - підвищена безпека завдяки системі «розумної» гідравліки, а також абсолютно нова кабіна CommandPlus з поліпшеними параметрами шумоізоляції, оглядовості та управління. Її обсяг збільшено на 12%, обсяг місця для зберігання - на 60%. Для ще більшого підвищення продуктивності, безпеки і зручності експлуатації оглядовість вперед і вгору збільшена на 14% за рахунок цільного вітрового скла, що переходить в дах, і низького розташування приладової панелі. Завдяки покращеній звукоізоляції рівень шуму в кабіні знизився на 50% і становить всього 69 дБА. Також від шуму і пилу оператора захищають спеціально розроблені гумові ущільнення дверей і профіль рами кабіни.

Loadall III 2