close
Menu

Оновлена опція вивантаження врожаю на ходу

Під час жнив виробники зосереджені на тому, щоб отримати максимальні врожаї з поля до бункеру комбайна в межах жорсткого вікна збирання. Використовуючи машинну синхронізацію (вивантаження на ходу), оператори техніки можуть зосередитись на врожайності та якості зерна, і менше думати про те, як проходить вивантаження бункеру.

Вивантаження на ходу використовує бездротову мережу між комбайном та трактором, щоб виконати вивантаження при русі техніки, контролюючи швидкість та напрямок руху трактора.

Оновлена технологія, замість старого рішення радіозв’язку (MCR) використовує систему JDLink, яка здатна виконати передачу необхідних сигналів і даних між технікою.

Працюючи з опцією In-Field Data Sharing, система показує розташування техніки у полі на дисплеї 4-го покоління. Таким чином, оператори точно знають розташування комбайна та рівень наповненості бункера.

Синхронізація машини пропонує синхронізацію комбайна і трактора при розвантаженні на ходу аби підвищити продуктивність і тривалість роботи. Ви можете порахувати самі, скільки часу витрачається на вивантаження одного бункера, коли техніка стоїть без роботи. І ви побачите, що в середньому на 100 га площі, ви втрачаєте до 4 годин часу, лише на вивантаження. А цей час можна витратити на пришвидшення жнив.

Для використання даної опції необхідно мати обладнання 4-го покоління (дисплей та модуль JDLink)