close
Menu

Початок співпраці з компанією DeKaart

Ми почали співпрацю з компанією DeKaart, і тепер готові надати послуги, які допоможуть прийняти обґрунтовані рішення для землеробства:

1)      Аналіз ґрунту — агрохімічний аналіз ґрунту дає змогу розробити ефективну систему живлення рослин, обрати відповідні форми добрив, їх види та строки внесення. Агрохімічний аналіз ґрунту допоможе Вам оцінити ступінь забезпеченості ґрунту елементами живлення. Ви отримаєте розуміння про стан родючості ґрунту та рекомендації для побудови подальших робіт з ним.

2)      Аналіз рослини — є єдиним методом, який дозволяє визначити потреби рослини в елементах живлення протягом усього вегетаційного періоду і визначити лімітуючі фактори на кожному етапі розвитку. Даний аналіз дозволяє визначити точні концентрації основних елементів живлення, необхідних для розвитку рослини, дозволить визначити, який елемент знаходиться в дефіциті, моніторити загальний стан рослин. Діагностика по листю рослин дозволяє планувати і вчасно коригувати програму мінерального живлення рослин, що, в свою чергу, веде до ефективного розподілу коштів та підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

3)      Рекомендації по оптимізації системи живлення рослин. На основі результатів повного аналізу грунту розробляється розгорнута рекомендація по внесенню мінеральних та мікродобрив. Визначення норм добрив розраховується під кожну культуру з урахуванням вмісту у грунті конкретного поля поживних речовин.

4)      Карта полів — електронна карта дає змогу перевірити площу, яка використовується в господарстві, спланувати витрати на кожне поле та не оплачувати оренду за паї, що не обробляються.

5)      Можливість VRA — інструмент для реалізації даних аналізу грунут або рослин шляхом індивідуального підходу до живлення культур на кожній ділянці поля.

6)      NDVI – зони неоднорідності — NDVI дозволяє виявити проблемні зони полів,даючи можливість приймати найбільш вірні в довгостроковій перспективі рішення, спрямовані на підвищення врожайності.

7)      Відбір зразків грунту (сітка) — даний відбір виконується шляхом накладання рівномірної сітки однакового розміру квадратів (площа 1,5,10 га) на ділянку обстеження (поле, групу полів), з подальшим діагональним відбором середньої проби з даних елементарних квадратів відбору.

8)      Відбір зразків грунту (зони) — принцип відбору базується на формування репрезентативних проб з неоднорідних ділянок поля, які визначені за характеристиками продуктивності грунтів (грунтові відміни, карти врожайності, вегетаційні індекси, рельєф поля, карти електропровідності)

9)      Картограма — агрохімічна карта показує показує на неоднорідність розподілу елементів живлення в междах одного поля або господарства в цілому.

Звертайтесь за тел. 050 500 00 04