close
Menu

Precision Academy – Що потрібно знати про StarFire 6000?

Вже четверть століття, як компанія John Deere змінила методику ведення сільського господарства –  представивши систему ведення техніки та приймачі StarFire.

З плином часу та розвитком технологій, вдосконалювалися і приймачі. Було випущено StarFire iTC та StarFire 3000. А сьогодні, майже кожен фермер вже знайомий із приймачем StarFire серії 6000, з ще більшою точністю безкоштовного сигналу.

В міру збільшення розмірів обладнання і більшої жорсткості допустимих відхилень - питання точності стає як ніколи важливим.

При виконанні роботи в полі, переміщенні від одного кінця поля до іншого, точність розташування прямого та зворотного проходів має вирішальне значення.  Точність між проходами означає, що стикові міжряддя при посіві будуть точними, а наступні проходи з меншою ймовірністю призведуть до пошкодження культури.

 

Що треба знати про StarFire 6000?

Приймачі StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated забезпечують чотири рівні сигналів диференціальних поправок, завдяки чому робочі характеристики обладнання відповідають конкретним умовам експлуатації.

Точність між проходами:

  • SF1: +/- 15 см - э безкоштовним сигналом з коробки.
  • SF3: +/- 3 см має сезонну повторюваність протягом 9 міс.

Вимоги до повторюваності SF3 були перевірені як мінімум протягом 9 місяців.  Після закінчення періоду в 9 місяців може знадобитися (або не знадобитися) зміщення ліній ведення.  Повторюваність SF3 забезпечується тільки при переході приймача в режим максимального рівня сигналу 100 відсотків.  На повторюваність SF3 можуть впливати значні непередбачувані геологічні події, такі як землетруси.

  • RTK на основі радіозв'язку: +/- 2,5 см (довгострокова повторюваність)

Повторюваність RTK на основі радіозв'язку забезпечується за умови правильної установки базової станції RTK і її незмінному положенні з моменту первісної установки.

  • mRTK на основі мобільного зв'язку: +/- 2,5 см (довгострокова повторюваність)

На повторюваність RTK на основі мобільного зв'язку можуть впливати поновлення мережевих систем координат або коригування для зміщення тектонічних плит.

Precision Academy

 

Приймачі StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated використовують інтегрований модуль компенсації нерівності рельєфу (TCM) для регулювання розрахованого положення машини з урахуванням рельєфу ґрунту, на якому виконується робота.  TCM виробляє регулювання для компенсації крену, нахилу і руху нишпорення, щоб підвищити продуктивність приймача і системи AutoTrac при роботі в складних умовах, наприклад на нерівній місцевості.

  • TCM забезпечує точні характеристики навігації для систем управління секціями Section Control і автоматичного водіння AutoTrac.
  • Модуль TCM надає вхідні дані, наприклад крок, в такі системи, як система моніторингу ActiveYield на комбайнах.
  • У приймачі StarFire 6000 Integrated використовується програмне забезпечення для проектування в положення, як і в приймачі StarFire 6000, щоб забезпечити ту ж продуктивність і точність.
  • Приймач StarFire 6000 Integrated калібрується на заводі, забезпечуючи максимальну продуктивність і точність.

 

Який сигнал обрати?

Враховуючи підвищення допустимих умов відхилень, багато фермерських господарств сьогодні використовують сигнал високої точності для кожної польової операції на постійних умовах.

Але якщо розглядати більш детально, ви можете обрати сигнал точності, якій підійде саме вам та закриє всі ваші потреби:

1)      Безкоштовний сигнал SF1 +/- 15 см - Коли не стоїть потреба у більшій точності. Підходить для грунтообробки, широкорядного внесення добрив (розкидання).

2)      Платний сигнал SF3 +/- 3 см - Добре підходить для посіву, точного внесення добрив та ЗЗР, збирання врожаю, використання технологічних колій (сезонно), для точних технологій Strip-Till (сезонно). Коли немає змоги використовувати сигнал RTK/mRTК.

платний сигнал RTK/mRTK +/-2,5 см - Коли стоїть потреба у точному закріпленні навігаційних ліній на місцевості. Добре підходить для Strip-Till технологій, точного внесення добрив та ЗЗР, використанні технологічних колій, вирощування овочів.

 

А ви знали?

- Приймачі мають можливість встановлювати PIN код, який буде запобігати внесенню будь-яких змін у його налаштуванні

- SF6000 cумісний майже з усіма системами точного землеробства

- Приймач відслідковує одразу 3 супутники, які надають коригуючі сигнали. Самостійно перемикається між ними, що забезпечує постійну точність при роботі під деревами.

- "Швидкий старт" - досягнення точності у 100% за максимально короткий проміжок часу.

- Ресивер, при зникненні сигналу RTK зберігає точність у 2,5 см протягом 14 днів.