close
Menu

Precision Academy - Що таке Machine Sync і як працює вивантаження на ходу?

Із кожним оновленням програмного забезпечення, компанія John Deere вдосконалює автоматизацію, документування, функціональність та безпечність дисплеїв 4-го покоління. 4600 CommandCenter и 4640 Universal Displays включають в себе більш високий рівень активацій, автоматизації, опис кількості вивантажень, документування врожаю за різними показниками, запис погодних та польових умов, приблизний час на виконання операції та розширення функціональності AutoTrac.  А з використанням JDLink Connect, всі показники польових операцій потрапляють одразу на ваш мобільний телефон, планшет або комп’ютер. 

Функція синхронізації техніки (Machine Sync), або вивантаження на ходу - синхронізує швидкість та положення трактора з бункером перевантажувачем з комбайном для вивантаження на ходу бід час збору врожаю. В 4-му поколінні дисплеїв використовується більш сучасна технологія, яка вбудована у всі нові комбайни серії S700, і вона доступна за більш низькою загальною вартістю у порівнянні з дисплеями попередніх поколінь. А головне - система вже інтегрована в техніку і не потребує встановлення додаткового обладнання.  

Доцільність використання даної системи ви можете порахувати самостійно. Ви лише підрахуйте скільки часу та грошей займає простій техніки, коли комбайн зупиняється посеред поля в очікуванні транспорту для вивантаження? А в період жнив, коли погодні умови не передбачувані та кількість витраченого часу напряму впливає на гроші - ця система є надзвичайно вигідною! 

Технологія Machine Sync значно спрощує збирання врожаю за рахунок автоматизації процесу розвантаження комбайна, дозволяючи оператору зосередитися на збиранні врожаю та на функціях техніки. Його використання довело, що система прискорює збирання врожаю і знижує втрати зерна і навантаження як на операторів зернозбиральних комбайнів, так і операторів тракторів з перевантажувачами. Особливо при збиранні врожаю вночі або в умовах поганої видимості. 

Для використання функції Machine Sync, на тракторі та на комбайні має бути: 

  • Модуль MTG з підпискою JDLink Connect 
  • Дисплей 4600 CommandCenter або 4640 Universal Displays 
  • Активація Ultimate 3.5, яка включає всебе Machine Sync 
  • Ресивер - StarFire 3000 або StarFire 6000 або StarFire 6000 integrated 

За детальною інформацією та для замовлення звертайтесь до спеціалістів по точному землеробству Ландтех, або за тел. 050 500 00 04