close
Menu

Програма Startup Collaborator від John Deere

John Deere Україна повідомляє:

«В рамках програми Startup Collaborator ми, в пергу чергу, хочемо сфокусувати свою увагу на стартапах котрі прагнуть співпрацювати з John Deere та з клієнтами в їх реальних умовах праці, і хочуть дати оцінку технічній готовності своїх інновацій», - сказав Джон Стоун, старший віце-президент Групи Інтелектуальних Рішень в Deere & Company. 

Стоун зазначив, що «Startup Collaborator» надає можливість для John Deere та стартапів перевірити інноваційні технології у клієнтів та дилерів без встановлення більш офіційних бізнес відносини. Стартапи, також, отримують підтримку і наставництво від світового лідера в області точного землеробства. 

"Інновації в серці John Deere вже більше 180 років", - додав Стоун. 

«Startup Collaborator запрошує інноваційні компанії долучитись до програми, яка може нам допомогти сприяти покращенню результатів наших клієнтів".

 Три провідні стартапи, які працюють над трансформацією сільського господарства, і які вже являються частиною програми: 

Bear Flag Robotics - Каліфорнійська компанія, що розробляє автономні технології для сільськогосподарських тракторів та обладнання для зменшення експлуатаційних витрат та поліпшення безпеки праці.

Hello Tractor - Нігерійська компанія, добре розуміючи сільське господарство Африки, а саме на півдні від Сахари, розробила додаток для управління парком техніки для дрібних ферм.

Taranis - Ізраїльська компанія, яка розробила автоматизовану систему скаутінгу в польових умовах на основі субміліметрових аерофотознімків, використовуючи глибоке вивчення для виявлення і аналізу проблем в сільському господарстві.

Компанія Deere & Company (www.JohnDeere.com) є світовим лідером у галузі передових технологій та послуг для клієнтів, робота яких пов'язана з землею - тих, хто обробляє, збирає, трансформує, збагачує та розвиває землею, щоб забезпечити постійно зростаючі потреби у продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі у всьому світі. 

Контакт для ЗМІ:

Калашніков Дмитро 

+380444065825 

KalashnikovDmitriy@JohnDeere.com