close
Menu

Що таке віддалена підтримка John Deere?

Що таке віддалена підтримка John Deere та які її переваги для наших клієнтів?

  • Service Advisor Remote - це інструмент, який дозволяє збільшити час безвідмовної роботи вашого обладнання шляхом виявлення потенційних проблем з обладнанням до того, як вони виникнуть, що знижує необхідність в діагностичних викликах і, отже, зменшує ваші витрати.
  • Віддалений доступ до дисплея – Remote Display Access (RDA) дозволяє нашим фахівцям надавати негайну підтримку, підключившись до дисплея в кабіні. Підключившись, ми можемо допомогти в налаштуванні, усуненні неполадок і оптимізації роботи вашої машини.
  • Експертні оповіщення – Expert Alerts
    Система John Deere's Expert Alerts використовує алгоритми для прогнозування деяких майбутніх проблем до того, як вони виникнуть. Генерування автоматизованої діагностичної інформації та інформації про ремонт дозволяє нам застосовувати попереджуючий підхід до обслуговування машин, що означає менший час простою вашої машини і зниження витрат на ремонт.
  • Пакети підтримки – FarmSight
    Кожну секунду в сезон ви покладаєтеся на свій трактор, збиральну техніку і самохідні обприскувачі. Збільште час безвідмовної роботи з пакетами FarmSight. Наші пакети були розроблені з урахуванням двох цілей: максимізація часу безвідмовної роботи і мінімізація експлуатаційних витрат. Переконайтеся самі - розкрийте весь потенціал вашого трактора, збиральної машини і самохідних обприскувачів John Deere!