close
Menu

Трактори John Deere — переваги над недоліками

Трактори John Deere цінують за універсальність, надійність, високу якість збірки та  економічне споживання палива. Серед недоліків українські фермери виділяють вартість цих сільськогосподарських машин. Але великий перелік переваг тракторів John Deere повністю виправдовує ціну, яка характерна навіть для б / у моделей.

 

Конструктивні особливості техніки

Всі моделі даної марки поділяють на категорії: 

  • малої потужності;
  • середньої потужності;
  • високої потужності.

 Перша підгрупа включає серії 3В, потужність 45-50 к.с.

Друга група — 6B і 6M. Трактори John Deere 6В мають потужність від 110-140 к. с. Особливістю машин можна назвати те, що вони при компактних розмірах мають усі технічні можливості великогабаритних колісних тракторів.

 

Подовжена колісна база, велика кабіна оператора з панорамним дахом разом з потужністю 110-140 к.с. роблять трактори John Deere 6B універсальними помічниками українських фермерів. 

Великі аграрні підприємства зацікавлені в потужній сільгосптехніці, яка підійде для виконання широкого спектру задач. З цією метою вони часто звертаються до різних онлайн-майданчиків з продажу сільськогосподарських машин та обладнання. Найпопулярнішим в Україні майданчиком з продажу/купівлі техніки є Autoline. Тут у каталозі тракторів (https://autoline.com.ua/-/traktory--c228) представлені пропопзиції з продажу б/у тракторів John Deere від локальних продавців, зокрема й від компанії "Ландтех".

 

Autoline

 

Марка John Deere — кращий вибір фермерів, які бажають знизити експлуатаційні витрати та збільшити продуктивність праці.

Третя підгрупа машин, що відносяться до високопотужних, оснащені двигунами на 300 й більше к. с.

Найбільш затребувані серії: (H3) 

1.    8R: моделі оснащуються двигунами 295-370 к.с. Високий запас продуктивності, пророблена до деталей кабіна, економна витрата палива — основні плюси тракторів цієї серії. Теж оснащені JDLink.

2.    9R: машини оснащені телематичною системою JDLink і трансмісією e18 з диспетчером продуктивності. Інноваційна амортизація Hydra Cushion призначена для збільшення продуктивності тракторів John Deere даної серії. Потужність двигуна — 420-570 к.с.

 

3.    9RX: сюди включені унікальні машини з чотирма гусеницями, ефективно передають потужність на ґрунт. Двигуни PowerTech мають потужність від 470 к.с.

Секрет попиту на ці машини полягає в тому, що вони вважаються зразком надійної, економічної та довговічної сільськогосподарської техніки.

Купуючи техніку John Deere важливо врахувати те, що її неприпустимо заправляти неякісним паливом. В іншому випадку машина вийде з ладу, а її ремонт вимагатиме витрат.

Купуючи б/у трактор John Deere важливо уважно поставитися до показника напрацювання. Також рекомендується здійснювати покупки техніки на онлайн-майданчиках з надійною репутацією та великим вибором техніки.

 Рекомендації з придбання

Компанія "Ландтех", яка спеціалізується на реалізації нових і б/у тракторів John Deere в Україні, є офіційним дилером техніки популярних іноземних марок і вже півтора року успішно співпрацює з великим інтернет-майданчиком Autoline, що спеціалізується на організації продажу сільгосптехніки та запчастин до неї.

На даний момент, на порталі розміщені оголошення компанії "Ландтех" щодо продажу сільгосптехніки марки John Deere в різних містах України. У картках товарів представлені справні, перевірені машини, які можна сміливо купувати для агробізнесу. Необхідну модель можна швидко знайти за допомогою фільтра, відсортувавши пропозиції за роком випуску й вартості. Купуючи трактор John Deere в компанії "Ландтех", ви будете впевнені у високій якості та справності машини.

Autoline2