close
Menu

Важливо! Програма заміни приймачів StarFire iTC!

Шановні партнери!

Ми хочемо проінформувати Вас про необхідність заміни Вашого приймача StarFire iTC та запропонувати вигідну пропозиція для його заміни на новий приймач StarFire 6000.

ТОВ «Ландтех» та компанія John Deere інформує Вас, що з 1 лютого 2021 року приймачі StarFire iTC більше не зможуть приймати сигнали корекції SF1 та SF2. Це означає, що без сигналу корекції, приймачі StarFire iTC перейдуть до сигналу EGNOS. Що в свою чергу робить неможливим використання технологій AutoTrac. Це не було рішенням, прийнятим компанією John Deere або INMARSAT (компанія, яка забезпечує смугу пропускання для сигналів корекцій SF1 і SF2). Ця зміна відбувається через поновлення супутникового сегменту, та заміну старих супутників на нові із новим сигналом L5. Через цю зміну, апаратне забезпечення в приймачах iTC не дозволить їм приймати нові сигнали.1

Компанія John Deere усвідомлює, що це створює незручності, як для користувача приймача StarFire iTC та пропонує Вам сучасні навігаційні системи, що забезпечують ряд переваг в порівнянні із застарілою технологією StarFire iTC – новий приймач StarFire 6000, який має ряд переваг:

 

  • Унікальний сигнал SF3 з точністю ±3 см та сезонною повторюваністю 9 міс.
  • Точність на сигналі RTK ±2,5 см, з щорічною повторюваністю

Для Вас, як постійного і давнього користувача приймача StarFire iTC, ТОВ «Ландтех» та компанія John Deere пропонує оновлення до новітньої технології за привабливою пропозицією:

Приймач StarFire 6000 - 2900 євро (звичайна ціна - 3400 євро)

Перенесення активацій на новий приймач SF6000 - безкоштовно (звичайна ціна - 580 євро)

Хочемо звернути Вашу увагу на обмеження в даній програмі:

  •  Термін дії програми заміни приймачів iTC до 31 грудня 2020 р.
  •  Кількість нових приймачів StarFire 6000, на які розповсюджується знижка у 500 євро – обмежена.

 

Зверніть увагу!

Якщо Ви маєте приймачі StarFire 3000 та/або StarFire 6000 – на них необхідно виконати оновлення програмного забезпечення до останньої версії 20-2. Це оновлення є дуже важливим, для правильного функціонування даних приймачів в наступному році. Без цього оновлення, приймачі StarFire 3000 та/або StarFire 6000 не зможуть приймати сигнали корекції SF1, FS2 та SF3.

Останню версію програмного забезпечення ви можете знайти на порталі www.MyJohndeere.deere.com 2 

Або, Ви завжди можете викликати нашого сервісного спеціаліста для оновлення компонентів AMS (приймача та/або дисплея), зателефонувавши у відділ сервісу або на нашу гарячу телефону лінію за номером: 050-500-00-04

Важливо!

У разі не коректного оновлення програмного забезпечення, є небезпека виведення з ладу приймача та/або дисплея. У разі самостійного оновлення всі ризики пошкодження обладнання лягають на особу, яка проводить оновлення.

 

1 Більш детальну інформацію та посилання на державний документ можна знайти на порталі www.gps.gov або за посиланням: https://www.navcen.uscg.gov/pdf/FederalRadionavigationPlan2019.pdf#page=62 

2 Посилання на портал StellarSupport: https://www.deere.com/en/stellarsupport/software-updates/