close
Menu

За програмою виробника JCB Finance профінансовано понад 100 одиниць техніки JCB!

За фірмовою програмою виробника JCB Finance було профінансовано понад 105 одиниць техніки JCB вартістю майже 300 мільйонів гривень.

Програма стала справжнім інструментом для українських підприємств з оновлення та поповнення парку сільськогосподарської та будівельної техніки.

Партнер JCB за програмою JCB Finance «Кредобанк» забезпечує фінансування кредиту або лізингу.

Ключовими перевагами програми JCB Finance в партнерстві з «Кредобанк» є швидкі процедури розгляду заявок на кредит або лізинг на покупку техніки (попереднє рішення за 3 дні, остаточне рішення для лізингу за 4-7 днів і для кредиту за 4-14 днів), а також найбільш конкурентні ставки на українському ринку і можливості акційних пропозицій за субсидованими ставками на окремі моделі сільськогосподарських і будівельних машин JCB.

 «Активне використання програми дилерами JCB і клієнтами демонструє, що вона є ефективним рішенням для наших замовників - покупців техніки JCB при розширенні парку або при оновленні техніки, як в плані привабливих пропозицій, так і зручних процесів», - зазначає Керівник програми JCB Finance з боку виробника Оксана Євтушевська.