close
Menu

Запуск системи DataConnect - обмін даними між машинами різних виробників!

Тепер доступний обмін даними машинного обладнання між Claas, 365FarmNet і John Deere. Інші партнери найближчим часом приєднаються до системи DataConnect.

Система DataConnect дозволяє здійснювати обмін важливими даними машинного обладнання між платформами, надаючи користувачам можливість переглядати всю інформацію свого змішаного парку техніки на одній платформі за своїм вибором. Раніше для перегляду такої інформації по техніці було потрібно використання окремих і відповідних платформ або веб-порталів кожного виробника.            

Структура рішення, що підтримує пряму взаємодію між хмарами, забезпечує безперебійний і автоматизований потік даних без будь-яких зусиль з боку клієнта. Обмін даними в режимі реального часу забезпечує оперативний огляд всього парку техніки. Більш того, DataConnect працює без будь-яких додаткових апаратних або програмних компонентів, забезпечуючи безпечну обробку даних.

Використовуючи цей новий підхід, клієнти можуть переглядати дані машинного обладнання п'яти різних категорій свого парку техніки:

  • поточне місцезнаходження машини
  • історія місцезнаходжень машини
  • рівень палива в баку
  • стан машини в полі
  • швидкість машини

Вибір цифрової платформи для відображення всіх даних залишається за клієнтом. При підключенні машини інших виробників автоматично з'являються на екрані. Техніка відображається або у вигляді значків в комбінації кольорів відповідної марки, або в інформаційному полі значка. Пізніше в системі з'являться інші партнери та нові функції.

CLAAS TELEMATICS і Центр Управління John Deere використовують DataConnect для обміну даними машин і більш повного огляду виконаної роботи. Це дозволяє переглядати такі дані від тракторів, комбайнів і кормозбиральних комбайнів CLAAS в організації Центру Управління John Deere: DataConnect використовується для спільного моніторингу поточного та попередніх місць розташування машин CLAAS і John Deere в Центрі Управління та додатку MyOperations. Крім цього, можна переглядати швидкість машини, робочий стан і інформацію про рівень палива в баку. Підключення до облікового запису CLAAS TELEMATICS через DataConnect дозволяє здійснювати моніторинг різноманітного парку машин в реальному часі, в будь-якому місці і в будь-який момент. На вже підключених машинах дана операція виконується автоматично. Завдяки автоматичному обміну даними DataConnect передача даних від однієї системи до іншої займає менше часу. У машинах, вже підключених до CLAAS Telematics, не потрібно встановлювати додаткове апаратне забезпечення для використання DataConnect.

DataConnect_combines_1366-768