close
Menu

Зрошувальні системи Zimmatic від Lindsey

Протягом більш ніж 50 років, з моменту створення своєї першої кругової системи зрошення, Zimmatic залишається лідером інновацій. Сьогодні бренд Zimmatic поставляє найнадійнішу лінійку довговічних високотехнологічних рішень для зрошення, покликаних забезпечувати тільки максимальні врожаї.

Для хороших урожаїв необхідно гарантувати, що культура отримає достатню кількість води. Саме тому, кругові системи стануть ідеальним рішенням для точного та достатнього зрошення!

Стаціонарні кругові зрошувальні системи заслужили світову славу провідного методу зрошення культур завдяки своїй ефективності, економічності, надійності і точності. Стаціонарні кругові і фронтальні пересувні системи Zimmatic® виробництва Lindsay забезпечують рівномірну подачу води на культуру і грунт в точно заданий час - це запорука більш високих врожаїв і вашого спокою.

Стаціонарні кругові системи Zimmatic забезпечують рівномірний полив і дозволяють максимізувати площу зрошення. При необхідності за допомогою систем можна вносити добрива та хімікати, які сприяють росту і захищають рослини від небажаних явищ.

До 2030 року сільгоспвиробникам необхідно буде обслуговувати 8,5 млрд чоловік. Одне покоління тому, ця цифра була менше в два з гаком рази. Підвищення попиту на продукти харчування і натуральні ресурси призведе до того, що сільгоспвиробникам потрібні адаптовані рішення, завдяки яким вони зможуть максимізувати врожаї і прибутковість при мінімізації ризиків і експлуатаційних витрат. І тут без продукції Lindsay не обійтися!

Ми готові взятися за проект вашого зрошення, під ключ. Звертайтеся до територіальних менеджерів за детальною інформацією – 050 500 00 04

Зрошувальні системи Zimmatic від Lindsey