close
Menu

Запасні Частини

Запасні частини та комплектуючі — це основна складова успішного і продуктивного використання сільськогосподарської техніки.

 

Компанія Ландтех пропонує запасні частини John Deere, JCB, Monosem, Sulky для всього модельного ряду техніки

 

На жаль, значний відсоток коштів, вкладених в покупку запасних частин можна вважати втраченими через низьку якість запчастин. На ринках нашої країни все частіше зустрічається другосортна і бракована продукція, яка не відповідає встановленим стандартам і виходить з ладу в значно коротші терміни.

 

Висока якість і посередність часто знаходяться поруч, так само як і вигода і втрата. Часом дуже важко визначити різницю. Якщо ви подивитесь на оригінальну частину John Deere та підробку, вони часто виглядають схожими, але різниця в дрібницях є дуже критичною. Копії мають незначні варіації, які можуть спричинити більш тривалий простій і погану продуктивність машини. Висновок один: у разі необхідності проведення ремонту дуже важливо використовувати оригінальні запасні частини. Тільки це може гарантувати надійну і продуктивну роботу машини.

 

Використання оригінальних запчастин і мастильних матеріалів John Deere зменшує простої техніки, збільшує продуктивність машин і в результаті — врожайність

 

Оригінальні запасні частини John Deere, аксесуари, витратні матеріали: 

  • Гарантують заявлене оригінальну якість вашого обладнання.
  • Ідеально підходять до техніки, забезпечуючи мінімальний час установки.
  • Відповідають вимогам і технічним стандартам John Deere.
  • Відповідають специфічним вимогам техніки для якої вони були розроблені. 

 

Відділ запасних частин компанії Ландтех проводить постійний аналіз запитів покупців і продажів, що дозволяє завчасно поповнювати запаси необхідними запчастинами до сезону, а наявність великих складів в Кіровоградській, Миколаївській і Одеській областях і спеціальних машин для транспортування запчастин забезпечують швидку і якісну доставку до клієнта.

 

 

Зв'язатися з Ландтех