Кар'єра у Ландтех

Ландтех - це команда професіоналів і однодумців!

Виступаючи офіційним представником світових брендів техніки - ми надаємо першокласний сервіс і особливе ставлення до кожного клієнта!

Демонструючи стрімке зростання і розвиток, ми створюємо сучасні сервісні центри згідно зі стандартами John Deere. Розвиток, інновації, особливий підхід і команда професіоналів - це все те, що допомагає нам ставати лідерами в сегменті техніки і обладнання для с / г.

Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування
  • Своєчасну виплату заробітної плати + премії
  • Оплачувану відпустку і лікарняні
  • Кар'єрний ріст і розвиток

Запрошуємо до команди Ландтех!

 

Вакансії на work.ua

Вакансії на robota.ua

"З перших днів існування компанії ми почали впроваджувати європейські принципи бізнесу, а фундаментальними засадами стали чесніть та взаємоповага, професіоналізм та інноваційність. Ми постійно покращуємо наше портфоліо, розробляємо нові бізнес-рішення, розширюємо територію та зону покриття, інвестуємо у розвиток інфраструктури та матеріального забезпечення, будуємо нові центри. Але головним капіталом компанії і її золотим фондом є наша команда, яка складається з досвідчених професіоналів та молодих талантів з високим потенціалом та міцною базою знань для швидкого професійного зростання.

 

Ми не маємо стояти на місці, тому розвиток професійних та особистих якостей співробітників є одним з ключових пріоритетів компанії. Серед нас немає випадкових людей, тому що кожен з нас є частиною родини Ландтех. І я пишаюсь тим, що маю честь працювати в такій команді."

Пінчук Володимир Вікторович, Директор ТОВ «Ландтех»

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ