Сервіс

Якісний сервіс - пріоритет функціонування аграрного бізнесу в Україні

Вітчизняні сільгоспвиробники хочуть сьогодні не тільки придбати сучасну високопродуктивну техніку, а й отримувати якісний, професійний і швидкий сервіс. Саме таке завдання ставить перед собою компанія Ландтех пропонуючи офіційний сервіс.

Маючи сервісні центри в Кропивницькому, Миколаєві та Одесі, склади запасних частин в м. Первомайську, Сараті, Подільську, Новому Бузі, Олександрії компанія має можливість забезпечувати своїх клієнтів якісним сервісом і оригінальними запасними частинами  вчасно протягом 7 днів в тиждень.

Сервісна служба забезпечує якісний гарантійний та післягарантійний ремонт пропонованої техніки. Всі фахівці сервісної служби постійно проходять навчання і тренінги як на заводах компанії John Deere, так і на польових тренінгах в Україні.

Сервісна служба для ефективної та якісної роботи забезпечена спеціальними службовими автомобілями з усім необхідним для роботи спеціальним обладнанням і інструментом, сучасними засобами комп’ютерної діагностики стану машин.

Сервісне обслуговування Ландтех - це:

  • кваліфікована сервісна підтримка в гарантійний і післягарантійний періоди сервісного обслуговування;
  • спеціалізоване навчання експлуатації та обслуговування техніки;
  • обладнання, що дозволяє проводити будь-які види робіт з ремонту техніки;
  • сучасне програмне забезпечення, призначене для діагностики і тестування техніки;
  • сервісні автомобілі укомплектовані повним набором всього необхідного інструменту, сучасним обладнанням для діагностики гідравлічних, електричних і електронних систем сільськогосподарських машин.

Навчання персоналу. Ми приділяємо особливу увагу навчанню та підвищенню кваліфікації свого персоналу проводячи як внутрішні тренінги та польові навчання, так і зарубіжні.

З метою забезпечення підтримки клієнтів,  фахівці сервісної служби нашої компанії регулярно проходять навчання з діагностики та ремонту техніки. Навчання проводяться в спеціалізованих центрах з навчання технічних фахівців у Німеччині, США, Україні, та інших країнах. Заняття на курсах проводяться в групах чисельністю від 5 до 20 осіб для поглиблення і розширення знань, навичок і вмінь працівників. Також багато навчань проводяться онлайн, що дозволяє проходити необхідні навчання у вільний час.

 
ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ
УСІ НОВИНИ
 
Зимові ремонти в майстернях Ландтех!
Зимові ремонти в майстернях Ландтех!
Тільки з 1 листопада 2022 до 31 січня 2023 вигідні умови при ремонті техніки в майстернях...
Відновлення посадкових місць отворів до заводських розмірів!
Відновлення посадкових місць отворів до заводських розмірів!
З мобільним розточно-наплавочним верстатом наплавлення відбуватиметься в автоматичному...
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ