Дрони-обприскувачі XAG

Переслідуючи технологічні інновації у розумному сільському господарстві

Компанія XAG була заснована у 2007 році групою відданих своїй справі інженерів з метою впровадження технологічних інновацій у розумне сільське господарство. Ми вважаємо, що від трудозатратної та ресурсозатратної моделі сільського господарства необхідно відмовитися, і що ми всі маємо рухатися до сталого та технологічного майбутнього у сільському господарстві.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ БЕЗПІЛОТНИК

Агромайбутнє, тут і зараз

Сільськогосподарські дрони – це літальні апарати, призначені для обприскування з повітря. Вони дозволяють користувачам безпечно та ефективно проводити обприскування з рівномірністю та точністю. Запатентовані XAG інтелектуальні роторні розпилювальні системи дозволяють цим сільськогосподарським дронам сприяти скороченню використання пестицидів та втрат води.

РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Безпілотні наземні транспортні засоби розроблені для безпілотних ферм та спроектовані з урахуванням різноманітних сільськогосподарських потреб. Функції включають точний захист рослин, ефективне розкидання, інтелектуальне косіння, транспортування сільськогосподарських матеріалів та запобігання епідеміям.

 

Переваги використання дрону у сільському господарстві

  • Підвищення ефективності.

Дрони допомагають фермерам позбутися проблем, з якими вони стикаються у повсякденній роботі. Вони допомагають позбутися здогадів і дозволяють виконувати завдання, для вирішення яких зазвичай потрібні сотні робітників.

  • Безпека

Багато безпілотників у сільському господарстві оснащені інтелектуальними системами дозаправки, тому працівникам не доводиться контактувати з хімікатами. Це знижує ризик проковтування або вдихання шкідливих речовин. Людський фактор також виключений, тому можливість передозування культур у певних областях значно знижується.

  • Планування на основі даних

Використання дронів у сільському господарстві дозволяє фермерам збирати дані за допомогою функцій безпілотної зйомки. Ці дані дозволяють їм розробити план, який дозволить підвищити врожайність, знизити витрати та заощадити дорогоцінний час.

Дрони XAG- найпродуктивніші дрони у світі!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ