Запасні частини

Запасні частини та комплектуючі — це основна складова успішного і продуктивного використання сільськогосподарської техніки

Компанія Ландтех пропонує оригінальні запасні частини для всього модельного ряду пропонованої техніки - John Deere, JCB, Monosem, Gregoire Besson, Yetter, Geringhoff, Mazzotti, Nardi.

Основним завданням служби запасних частин є забезпечення працездатності обладнання, що купується, через доступність витратних матеріалів, запасних частин і додаткових компонентів. Служба запасних частин пропонує до послуг сільгоспвиробників лише оригінальні комплектуючі та мастильні матеріали, які гарантують якість і безперебійність роботи обладнання. Постійний аналіз запитів покупців і продажів дозволяє завчасно поповнювати склади необхідними запчастинами до сезону. На всі запасні частини надається гарантія виробника.

Висока якість і посередність часто знаходяться поруч, так само як і вигода і втрата. Часом дуже важко визначити різницю. Якщо ви подивитесь на оригінальні запчастини John Deere та підробку, вони часто виглядають схожими, але різниця в дрібницях є дуже критичною. Копії мають незначні варіації, які можуть спричинити більш тривалий простій і погану продуктивність машини. Висновок один: у разі необхідності проведення ремонту дуже важливо використовувати оригінальні запасні частини. Тільки це може гарантувати надійну і продуктивну роботу машини.

Використання оригінальних запчастин і мастильних матеріалів John Deere зменшує простої техніки, збільшує продуктивність машин і в результаті — врожайність

Оригінальні запасні частини John Deere, аксесуари, витратні матеріали: 

  • Гарантують заявлену оригінальну якість вашого обладнання
  • Ідеально підходять до техніки, забезпечуючи мінімальний час установки
  • Відповідають вимогам і технічним стандартам John Deere
  • Відповідають специфічним вимогам техніки для якої вони були розроблені. 

Відділ запасних частин компанії Ландтех проводить постійний аналіз запитів покупців і продажів, що дозволяє завчасно поповнювати запаси необхідними запчастинами до сезону, а наявність великих складів в Кіровоградській, Миколаївській і Одеській областях і спеціальних машин для транспортування запчастин забезпечують швидку і якісну доставку до клієнта.

Онлайн каталоги запчастин
Запасні частини John Deere
Переглянути каталог
Запасні частини Monosem
Переглянути каталог
Запасні частини Gregoire Besson
Переглянути каталог
Колісні системи Союз Діаген
Переглянути каталог
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ