Точне землеробство Ландтех

Отримайте підтримку, досвід та розуміння, необхідні для підвищення продуктивності роботи щодня. Відділ Точного Землеробства компанії Ландтех- це відділ, покликаний надати нашим клієнтам широкий спектр інноваційних послуг дилера. Багато наших клієнтів вже знайомі з перевагами технології сільськогосподарського управління John Deere (AMS або GreenStar).

Ми пропонуємо цілий ряд послуг, розроблених з урахуванням потреб вашого бізнесу, і допоможемо  вам отримати більше продуктивності, оптимізації та безвідмовної роботи. Будь то налаштування нової чи обслуговування поточної машини, а також навчання оператора, налаштування та оптимізація машини або управління даними – пакети послуг по точному землеробству, допоможуть вам заощадити час, гроші та зменшити стрес.

 

Ми усвідомлюємо, що дані стають все більш важливою частиною рівняння, яке робить вашу ферму прибутковою і хочемо стати частиною рішення, яке допоможе вам у цьому. Ми можемо розробити пакет послуг відповідно до ваших потреб і працювати з людиною, яка вже є вашим надійним консультантом, допомагаючи вам використовувати наш досвід для прийняття рішень.
За допомогою MyJohnDeere.com та Operations Center, ви можете зібрати всі ці дані в одному місці, до якого ви зможете отримати доступ із будь-якого місця та легко поділитися з вашими довіреними консультантами!

Крім лінійки продуктів для ведення точного землеробства GreenStar від John Deere, Ландтех також пропонує інші види обладнання для точного землеробства - метеостанції та агродрони-оприскувачі, партнерську мережу RTK від SystemNet, та проведення аналізу ґрунтів, що допоможе вам більш ефективно використовувати ваш час, гроші та продукти.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ