Високоточні та RTK-сигнали

Вибір правильного сигналу поправок

У міру збільшення розмірів обладнання і жорсткості допустимих відхилень точність польових операцій, вимоги до точності внесення продуктів стає як ніколи важливою.

Приймач StarFire™ 6000 з SF1:

 • Швидший час «холодного» запуску та покращена продуктивність в затінених умовах
 • Забезпечує точність +/- 15 см від проходу до проходу
 • Можливість модернізації для підвищення точності та довгострокової повторюваності
 • Функція швидкого відновлення дозволяє швидко відновити втрачені сигнали

Приймач StarFire™ 6000 з SF3:

 • Забезпечує точність +/- 3 см від проходу до проходу
 • Забезпечує всесезонну повторюваність, що означає, що лінії A/B, які ви встановлюєте для посадки, можуть бути використані для внесення ЗЗР, добрив та збору врожаю
 • Функція швидкого відновлення може швидко відновити втрачені сигнали
 • Потрібен приймач StarFire 6000, активація SF3 Ready Activation
 • Потрібна підписка John Deere SF3

Приймач StarFire™ 6000 з Mobile RTK:

 • Забезпечує точність +/- 2,5 см від проходу до проходу з сезону в сезон і з року в рік
 • Дозволяє використовувати точність RTK на складних ділянках, таких як горбиста місцевість, оскільки немає вимог до прямої видимості базової станції.
 • Немає необхідності вручну перемикати базові станції при переміщенні між полями - ви можете переміщатися в будь-якій точці мережі і мати доступ до сигналу корекції RTK.
 • Потрібен приймач StarFire 6000, активація SF3 Ready Activation, активація RTK Ready Activation
 • Потрібна підписка на John Deere Mobile RTK
 • Потрібна підписка на мобільний сигнал корекції від провайдера мережі RTK

Повторюваність визначає, наскільки точно приймач розраховує своє положення за порівняно довгий часовий інтервал.

Приймачі StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated, і в майбутньому нові StarFire 7000, забезпечують високу точність завдяки сигналам диференціальних поправок.

Точність між проходами під час роботи з приймачами StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated на горизонтальній поверхні:

 • SF1: +/- 15 см
 • SF3: +/- 3 см
 • RTK на основі радіозв'язку: +/- 2,5 см
 • RTK на основі мобільного зв'язку: +/- 2,5 см

Система RTK Extend

Рішення John Deere RTK Extend забезпечує високу продуктивність системи RTK навіть при тимчасовій втраті сигналу поправок або відключення мобільного зв'язку.

Приймач StarFire автоматично переходить у режим збереження точності RTK Extend, якщо машина виїжджає за межі зони дії стільникової мережі. Якщо протягом 14 днів приймач не отримає сигнал RTK, він завершить використання режиму RTK Extend. У такому малоймовірному випадку, як і раніше, буде доступний сигнал SF1. Однак потрібно вибрати його вручну, виконавши вимкнення режиму RTK.

Значення точності між проходами

Під час виконання проходу в полі, переміщення від одного кінця поля до іншого, точність розташування зворотного проходу має вирішальне значення. Точність між проходами означає, що стикові міжряддя під час висіву будуть точними, а наступні проходи з меншою ймовірністю призведуть до пошкодження культури.

Точність між проходами визначає, наскільки точно приймач розраховує своє положення за порівняно короткий (15 хвилин) часовий інтервал. Для кожного моменту часу протягом цього 15-хвилинного інтервалу величина похибки між проходами розраховується на підставі різниці між необхідним кроком маршруту на приймачі та фактичним кроком маршруту з урахуванням розрахованого положення приймача. Значення похибки для всього 15-хвилинного інтервалу об'єднуються, і значення точності між проходами визначається як довірчий інтервал набору даних 95 відсотків. Це означає, що значення похибки 95 відсотків менше або дорівнюють необхідним.

Точність між проходами вимірюється на приймачі і не враховує додаткові джерела похибки, такі як похибка системи автоматичного водіння AutoTrac, ґрунтові умови або зміщення обладнання.

Точність між проходами безпосередньо впливає на стикове міжряддя при виконанні таких робіт, як посадка, смугове орання і внесення добрив, що може безпосередньо впливати на потенційну врожайність. Стикове міжряддя також є важливим для ефективної експлуатації та зниження пошкодження врожаю під час виконання робіт, де спільно використовується обладнання з різною шириною.

Точність між проходами також безпосередньо впливає на число пропусків і перекриттів при виконанні таких робіт, як обприскування, розкидання добрив або стандартний обробіток ґрунту, від чого безпосередньо залежать потенційна врожайність і виробничі витрати.

Важливо брати до уваги виконувану операцію і необхідний рівень точності, щоб забезпечити правильний вибір диференціальних поправок. Наприклад, точність для посадки має вирішальне значення; сигнал SF3 або RTK був би логічним вибором для цієї операції.

Повторюваність у приймачах StarFire:

 • SF1: Точність +/- 15 см на приймачах StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated. Немає повторюваності, з часом положення відхиляється
 • SF2: Точність +/- 5 см на приймачах StarFire 3000. Немає повторюваності, з часом положення відхиляється
 • SF3: Точність +/- 3 см на приймачах StarFire 6000 і StarFire 6000 Integrated. Сезонна повторюваність

Вимоги до повторюваності SF3 було перевірено щонайменше протягом 9 місяців. Після закінчення періоду в 9 місяців може знадобитися (або не знадобитися) зміщення ліній ведення. Повторюваність SF3 забезпечується тільки при переході приймача в режим максимального рівня сигналу 100 відсотків. На повторюваність SF3 можуть впливати значні непередбачувані геологічні події, такі як землетруси.

 • RTK на основі радіозв'язку: довгострокова повторюваність +/- 2,5 см

Повторюваність RTK на основі радіозв'язку забезпечується за умови правильного встановлення базової станції RTK та її незмінного положення з моменту початкового встановлення.

 • RTK на основі мобільного зв'язку: довгострокова повторюваність +/- 2,5 см (де може бути застосовано)

На повторюваність RTK на основі мобільного зв'язку можуть впливати оновлення мережевих систем координат або коригування для зміщення тектонічних плит. Мережі в деяких районах Каліфорнії, Орегона та Вашингтона будуть оновлюватися частіше через зміщення тектонічних плит.

 • Вимоги до повторюваності враховують 95-відсотковий довірчий інтервал, хороший огляд неба, відсутність накладення сигналів, відсутність мерехтіння та ідеальні атмосферні умови (без сонячних збурень та іншої активності в іоносфері/тропосфері). Продуктивність може бути різною з урахуванням стану супутників GNSS.
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ