Для виконання сільськогосподарських робіт потрібно кілька проходів. Для цього потрібна висока повторюваність, щоб мінімізувати перекриття (додаткові витрати на насіння, добрива, хімікати та обслуговування машин) і пропуски (втрата врожаю).
Підтримка повторюваної точності важлива під час виконання всіх сільськогосподарських робіт. Система AutoTrac дає змогу підтримувати постійну відстань між рядами, скорочуючи ризик пошкодження врожаю під час подальшого обробітку поля.
Дослідження показали, що перекриття становлять від п'яти до десяти відсотків площі, обробленої за повний робочий день, що означає перекриття до 60 см при робочій ширині агрегатованого знаряддя 6,0 м. Це означає, що фермер з ділянкою землі 300 га насправді оплачує площу в 330 га.
За умови зменшення перекриттів за допомогою системи AutoTrac фермер зможе охопити більше землі за той самий час і зменшити витрати на хімікати, добрива, паливо, оплату праці та використання машини.
Зниження втоми оператора і часу роботи в полі
Система AutoTrac значно підвищує продуктивність праці оператора, підтримуючи необхідну точність і ефективність. Оператори активно відстежують виконання польових робіт і можуть зосередитися на налаштуваннях агрегатованого знаряддя та зміні польових умов. Система AutoTrac дає змогу оператору впевнено виконувати проходи після заходу сонця, під час дощу, а також в умовах запиленості та в тумані.
Система AutoTrac дає змогу оператору підтримувати оптимальну робочу швидкість для виконання того чи іншого завдання. Це допомагає домогтися максимальної ефективності роботи машини та агрегатованих знарядь, а отже - рівномірного обробітку поля. Постійна швидкість дає змогу збільшити кількість оброблюваних площ за одиницю часу, особливо для таких робіт, які виконуються на високій швидкості (наприклад, обприскування).
AutoTrac також збільшує комфорт оператора і в оператора з'являється можливість концентруватися на виконання основних завдань.
Комплект автоматичного водіння AutoTrac Universal 300 є мобільним рішенням системи навігації, що підвищує продуктивність сільськогосподарських робіт протягом усього сезону.
Система AutoTrac Universal 300 затверджена для встановлення на понад 600 різних машинах і сумісна з багатьма сільськогосподарськими машинами. Компанія John Deere надає великий спектр деталей для конкретних машин і універсальних кріплень для швидкого і простого встановлення на різні машини.
Системи AutoTrac Universal 300 дає змогу сільгоспвиробникам використовувати функції системи AutoTrac у поєднанні з універсальним дисплеєм 4-го покоління 4240 на машинах із відкритим робочим місцем оператора.
Переваги системи AutoTrac Universal 300 порівняно з системою AutoTrac Universal 200:
Система AutoTrac Universal 300 сумісна з дисплеями GreenStar 2 1800 і 2600, GreenStar 3 2630 і універсальними дисплеями 4-го покоління 4240 і 4640. Вона сумісна з приймачами StarFire 6000 і StarFire 3000.
На точність роботи системи автоматичного водіння AutoTrac (проходження траєкторії, реверс тощо) може впливати безліч чинників. Необхідно враховувати модель машини, конфігурацію агрегатованого знаряддя і такі змінні чинники, як рік виробництва трактора, тип агрегатованого знаряддя, тип ґрунту тощо, і обговорити ці чинники з клієнтами для відповідності продуктивності їхнім очікуванням.
Наведене нижче рівняння точності допоможе надалі пояснити складність точної навігації.
Точність AutoTrac = |
Точність супутникового сигналу |
+ Налаштування агрегатованого знаряддя |
|
+ Налаштування машини |
|
+ Тип комплекту рульового управління |
|
+ Режим водіння |
|
+ Стан поля та ґрунту |
Нижче коротко розглядається кожна складова рівняння точності.
Точність супутникового сигналу
Порівняння сигналів SF1, SF2, SF3 і RTK
Початкова точка будь-якої системи - супутниковий приймач. Навігація починається з того, що приймач отримує необроблений сигнал глобальної системи позиціювання (GPS) або глобальної навігаційної супутникової системи (ГЛОНАСС) із супутника, а також для додаткової точності - сигнал диференціальних поправок. Необроблений сигнал повідомляє приймачу приблизне місце розташування, а сигнал диференціальних поправок перетворює його на сигнал точного місця розташування.
Налаштування машини
Правильне налаштування машини є найважливішим фактором забезпечення відповідних робочих характеристик AutoTrac. На машині обов'язково слід встановити додатковий баласт на керований міст, щоб підвищити ефективність рульового управління. Крім того, необхідно правильно встановити поперечні стабілізатори. Разом зі збільшенням баласту також дуже важливо враховувати, що робочі характеристики AutoTrac будуть різними для різних платформ через конструктивні особливості машин. Іншим фактором, який впливає на продуктивність, є швидкість. Як правило, що вища швидкість, то менша точність.
Стан поля та ґрунту
Умови, в яких працює машина, є одним із найменш врахованих чинників, що визначають ефективність роботи системи AutoTrac. Наприклад, пухкий ґрунт може знизити ефективність системи внаслідок ослаблення сили зчеплення.
Ухил місцевості
Значним чином на роботу системи впливає ухил місцевості. Зсув машини та агрегатованого знаряддя відбувається в тому разі, якщо машина спускається по ухилу, а в цей час виконується спроба використовувати AutoTrac.