Картування та документування

Отримання більшої кількості інформації за допомогою аналізу даних у John Deere Operations Center

Завжди будьте в курсі того, що відбувається у вашій компанії, за допомогою мобільного додатку John Deere Operations Center™

Будучи начальником парку машин, оператором або діловим партнером, ви завжди маєте стежити за тим, щоб усе, що необхідно, було зроблено правильно і в потрібний час.

  1. Отримання відомостей про місцезнаходження машин
  2. Отримання відомостей про продуктивність парку машин
  3. Отримання звітів про перебіг поточних робіт
  4. Отримання інформації про якість виконаних робіт
  5. Отримання автоматично створюваних звітів для перегляду, аналізу та експорту
  6. Підвищення ефективності обміну інформацією з перевіреними партнерами
  7. Використовуйте мобільний додаток Operations Center у будь-якому місці та в будь-який час.

Відстеження робіт

Посів вже завершено і машина знаходиться на шляху до наступного поля? З додатком Operations Center ви можете стежити за машинами поблизу в режимі реального часу, економлячи на безлічі телефонних дзвінків і приділяючи більше часу більш важливим справам.

Передавання даних

Коли я закінчу користуватися флешкою для збереження даних моєї машини? Документи і дані тепер автоматично пересилаються в Operations Center бездротовим каналом практично в режимі реального часу - навіть з додаткового обладнання сторонніх виробників, оснащеного ISOBUS. Коли флешки більше не потрібні, вести документацію простіше!

Управління технікою

Де зараз знаходяться мої машини і чи готові вони до роботи? Додаток Operations Center показує розташування кожної машини, історію її маршруту, поточний рівень палива, а також активні діагностичні коди попереджень.

Обмін польовими даними

Чи потрібно мені вмикати комп'ютер, щоб побачити докладні карти документування? Більше ні. Ви можете побачити їх у мобільному додатку практично в режимі реального часу, включаючи дані причіпного обладнання сторонніх виробників, оснащеного ISOBUS. Також ви можете імпортувати докладні дані безпосередньо з мобільного додатка, щоб роздрукувати або переслати довіреним партнерам.

Постійний аналіз полів

Новий сорт пшениці дав більший урожай? Як мені порівняти врожайність різних полів? Додаток Operations Center автоматично сортує і показує інформацію про всі поля і культури, даючи змогу ухвалювати рішення швидше, ніж будь-коли, ґрунтуючись на фактах.

Приймайте більш зважені рішення

Який результат дало останнє внесення азотних добрив? Чи дала результат обробка новими хімікатами? Чи був урожай нового сорту посівного матеріалу вищим, ніж минулого року? Ви можете порівнювати врожайність ваших полів, використовуючи фільтри, щоб приймати більш обґрунтовані рішення, готуючись до посівної наступного року.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ