31 травня 2022

Expert Alerts

Ексклюзивна галузева система Expert Alerts — це активна система моніторингу, яка сповіщає дилера (з дозволу клієнта) про потенційні проблеми з машиною. Це дозволяє дистанційно діагностувати проблеми та виправляти їх, перш ніж вони стануть проблемою. Розкрийте весь потенціал інтелектуальних технологій, щоб досягти максимальної експлуатаційної надійності. Завдяки функції Expert Alerts ми можемо виявляти потенційні несправності машини й усувати їх, перш ніж вони спричинять серйозні проблеми.

  • Прогнозні сервісні повідомлення для оператора
  • Ідентифікуйте та усувайте несправності машини, перш ніж вони стануть проблемою
  • Скоротіть час на діагностику та ремонт до 20% у середньому

З вашої згоди дилер може налаштувати на вашому комп’ютері сповіщення експертів для аналізу телематичних даних для завчасного виявлення потенційних несправностей компонентів. Завдяки цьому розширеному сповіщенню сервісні працівники можуть робити ремонт у зручний для вас час з мінімальними порушеннями в роботі або прибутку.

Як працюють експертні сповіщення?

Правила попередження розробляються командами експертів з продукту. Ці команди складаються з співробітників служби підтримки клієнтів та інженерії. Вони аналізують дані, які приходять з машин, створюючи сповіщення на основі тенденцій та інших показників потенційної неминучої відмови. Існує два типи повідомлень експертів:

  1. Критичні - вимагають негайних дій і максимальної уваги. Критерії критичного попередження включають неминучі простої машини. Бездіяльність, ймовірно, призведе до більшого простою, часу діагностики та витрат на ремонт.
  2. Важливі - повідомляють про проблеми з машиною, але не про неминучі простої машини, приблизно на 1-2 тижні вперед. Попередження високого рівня , як і критичні експертні попередження, сповіщають нас про потенційну проблему з машиною, надаючи чітку діагностику та інструкції щодо ремонту.
 
ІНШІ НОВИНИ
УСІ НОВИНИ
 
Обприскувачі John Deere M4040
Обприскувачі John Deere розраховані на різних споживачів - від господарств, що обробляють різні культури з...
Обприскувачі John Deere M4040
Тиждень Чорної п’ятниці в Ландтех
Зниження цін на визначений перелік товарів та запасних частин протягом тижня!
Тиждень Чорної п’ятниці в Ландтех
Зимові ремонти в майстернях Ландтех!
Тільки з 1 листопада 2022 до 31 січня 2023 вигідні умови при ремонті техніки в майстернях...
Зимові ремонти в майстернях Ландтех!
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ