JDLink™ забезпечує двостороннє з’єднання для автоматичного завантаження даних про культуру та машину в John Deere Operations Center™. З вашого дозволу дилер також може використовувати JDLink™ для віддаленого моніторингу ваших машин у режимі реального часу. Завдяки цьому вони зможуть надавати вам рекомендації щодо оптимізації продуктивності та забезпечувати підтримку в полі під час налаштування машини через дистанційний доступ до дисплея.
Якщо вашу машину не оснащено новим модемом, у вас є два варіанти оновлення: для старіших машин John Deere та для обладнання інших виробників.
Модем JDLink™ R — це ідеальне оновлення для машин John Deere з модульним телематичним шлюзом MTG (John Deere Modular Telematics Gateway) попереднього покоління. Ви отримаєте швидку передачу даних і завжди будете на крок попереду завдяки кращому моніторингу своєї діяльності та системі Machine Sync.
Модем JDLink™ M — це економічно вигідна альтернатива модему R для машин John Deere без модульного телематичного шлюзу MTG (John Deere Modular Telematics Gateway) і для обладнання інших брендів. Вбудована антена та легкість встановлення менш ніж за 15 хвилин, означає, що ви можете під’єднатися до машин усіх марок свого парку машин та керувати ними за допомогою John Deere Operations Center™