09 березня 2022

Висіваюча секція Exact Emerge

Нова висіваюча секція — Exact Emerge здатна збільшити продуктивність посіву просапних культур аж до двох разів за рахунок збільшення швидкості посіву до 16 км/год!

Особливістю нової висіваючою секції Exact Emerge є використання двох безщіточкових електродвигунів на 56 В, які живляться окремим від електросистеми трактора генератором. Один двигун управляє високопродуктивним вакуумним дозатором чашкоподібної форми і інший приводить в обертання систему BrushBelt (ремінь-щітку) яка прискорено доставляє насіння в борозну.

Частота обертання обох двигунів відстежується контролером на кожній секції 200 раз в секунду, а рішення приймається кожні 5 мілісекунд. Контролер також підтримує роботу кожного двигуна з незалежними один від одного швидкостями. Швидкість обертання вакуумного дозатора обумовлюється комбінацією швидкості посіву і встановленої норми висіву, тоді як швидкість BrushBelt синхронізується зі швидкістю руху сівалки по полю, і при однакових швидкостях створює ефект вільного падіння насіння в борозну, що не вимагає додаткових елементів.

Також для отримання якісного посіву необхідно забезпечити контроль глибини загортання насіння, для цього нова висіваюча секція Exact Emerge оснащується пневматичним або гідравлічним притиском на вибір. Система притиску дозволяє виставити бажане зусилля на сошник і підтримувати його з урахуванням змінюваних умов на полі. Таким чином систему притиску можна налаштувати до роботи на полях для нульової, мінімальної і традиційної системи обробітку ґрунту.

Управління та контроль роботи сівалки здійснюється через єдиний дисплей в тракторі, на якому з системою Exact Emerge в базовій комплектації присутній:

  • відключення кожної секції при перекриттях Row Command;
  • змінювані норми внесення вручну і за приписом Variable Rate Drive;
  • функція компенсації поворотів Curve Compensation;
  • телематична система JDLink з можливістю документування;
  • калібрування кожної секції стоячи на місці.

Компанія John Deere об'єднала інноваційну висіваючу секцію Exact Emerge з надійною і міцною рамою сівалки DB (Deere-Bauer), яка з легкістю справляється зі збільшеною швидкістю посіву вдвічі. Система висіву Exact Emerge пропонуються на сівалках DB 37 (16/70 см) і DB 55 (24/70 см) з опцією внесення рідких добрив. Дані сівалки здатні працювати з тракторами 290 - 370 к.с. і демонструють високу продуктивність до 390 (16/70 см) і 580 (24 / 70см) гектар на добу, з витратою палива близько 2,5 л / га.

Завдяки новому рішенню від John Deere - системі Exact Emerge, можна працювати в два рази швидше, з більшою точністю і якістю посіву ніж раніше, що дозволить зменшити парк сівалок в два рази, або скоротити терміни посіву вдвічі. Крім цього, при наявності сівалки John Deere з попереднім поколінням висівних секцій Max Emerge не обов'язково купувати нову сівалку, а досить переобладнати сівалку комплектом Exact Emerge.

 
ІНШІ НОВИНИ
УСІ НОВИНИ
 
Сільськогосподарський дрон-обприскувач XAG V40
Технологія автоматизованого роторного розпилення. Революційна система з двома роторами
Сільськогосподарський дрон-обприскувач XAG V40
Подовжена гарантія на John Deere Reman
Гарантія 2 роки на всі стартери та генератори John Deere Reman
Подовжена гарантія на John Deere Reman
Зі святом весни та жіночності!
Любі, прекрасні, сильні українки! 
Зі святом весни та жіночності!
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ