19 серпня 2022

Вивантаження на ходу - MachineSync

У багатьох місцях як і раніше розповсюдженою практикою є вивантаження та перевантаження зерна на межі поля або поворотній смузі. Однак при цьому втрачається багато часу. Перевантаження в полі з комбайном в нерухомому стані є значно більш ефективним. Однак ще більшої ефективності можна досягти шляхом паралельного перевантаження під час руху.


MachineSync означає синхронізацію на основі GNSS для швидкості та рульового керування між комбайном та трактором із причепом для зерна під час розвантаження на полі. Це робить взаємодію людини та машини більш безпечною — особливо наприкінці виснажливого 14-годинного робочого дня, який може продовжуватися до пізднього вечора.

До того ж, система надає важливу інформацію щодо логістики, як-от про рівень заповнення відсіку зерном для кожного комбайна. Оператори можуть приймати виважені рішення щодо того, до якого комбайна потрібно підійти спочатку для розвантаження.

Приорітетне розвантаження

Чекаючи на краю поля, оператор трактора бачить на своєму дисплеї точне розташування та рівень заповнення відсіків усіх комбайнів і тракторів з причепами, які працюють у полі.

Максимальна продуктивність збирання при перевантаженні підчас руху

Виконуючи перевантаження під час руху, можна значно підвищити продуктивність збирання. Перевантаження на ходу заощаджує не лише час, але й паливо. Тому воно приносить подвійний прибуток

 
ІНШІ НОВИНИ
УСІ НОВИНИ
 
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Дякуємо за співпрацю, за підтримку, за наснагу та незламність. За те, що всі ми були надійним тилом нашої...
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Обприскувачі John Deere M4040
Обприскувачі John Deere розраховані на різних споживачів - від господарств, що обробляють різні культури з...
Обприскувачі John Deere M4040
Тиждень Чорної п’ятниці в Ландтех
Зниження цін на визначений перелік товарів та запасних частин протягом тижня!
Тиждень Чорної п’ятниці в Ландтех
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ